Zermeram'da 2. Etap satışa çıktı

Anadolu’nun en büyük su temalı karma konut projesi Zermeram’da 2.Etap satışlarına başladı. Projede yüzde 5 peşinatla 60 aya vade farksız ödeme seçenekleriyle ev sahibi olunabiliyor..

 
 

Projeler

Seha Yapı, Konya’nın en değerli ve en büyük imarlı arazisi üstünde uygulamaya sunduğu, Anadolu’nun en büyük su temalı karma konut projesi Zermeram’da 2.Etap satışlarına başladı.

Projenin şehir ve doğa manzaralı dairelerinin satışa çıktığı Zermeram 2.Etap kampanyasında yüzde beş peşinatla 60 aya vade farkı olmadan ödeme seçenekleriyle ev sahibi olabilmek kolay hale geliyor. 30 Nisan 2017’ye kadar sürecek kapmanya bünyesinde ek olarak peşin alımlarda yüzde 20 gibi ciddi oranda indirim fırsatı da sunulmakta

Zermeram 2.Etap satışları ve kampanya avantajları hakkında görüşlerini dile getiren Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu, “Seha Yapı olarak “mutluluğun anahtarını” sunarak çokca aileyi ev sahibi yapmanın yanında ek olarak yatırım gayesi ile bizden konut alanlara da kazandırmak her zamanda önceliğimiz olmuştur. Son 5 yıl içinde yaşama geçirdiğimiz projelerde takriben yüzde 60 oranında değer artışı olduğunu görüyoruz. Konya’nın altın çağınının yaşanacağı Zermeram’da da yatırımcımıza kazandırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda projemizin 2. Etap satışlarını banka kredisi olmadan kendi finansman sistemimiz ile başlattık. Yüzde beş peşinatla ve altmış ay vade farkı ödemeden kolay ödeme şartları ile konut sahibi olmayı daha da kolaylaştırdık. Diğer yandan peşin alımlarda da yüzde 20 gibi ender görülebilecek bir oranda indirim sağladık. “dedi.

Zermeram yükseliyor!

Genel Müdür Uslu, 1. etabın temelinin atıldığını, soğuk ve karlı geçen kış aylarından sonra projenin bütün hızıyla kaldığı yerden devam ettiğini ilk etaptaki blokların ciddi anlamda yükseldiğini belirtti. Ek olarak 1. etaptan konut alan müşterilerinin 2019 yılının 2. yarısında yuvalarına kavuşacaklarını da sözlerine ekledi.

Zermeram enerjide tasarruf sağlıyor, yaşarken de kazandırıyor.

Anadolu topraklarında bugüne kadar yapılmış en iyi ve en büyük yaşam projelerinden biri olan Zermeram, 320 bin metrekare alan üstünde yükseliyor. Yüzde yetmiş gibi önemli sayılabilecek bir oranı gri ve yeşil peyzajdan oluşan Zermeram nefes alan yemyeşil bir proje olarak kurgulandı. Çevreci bir kimliği de bulunan Zermeram’da kojenerasyon sistemi ile üretilecek elektrik enerjisi vesilesiyle enerji tasarrufu sağlanırken, gri su arıtma tesisi ve yağmur suyu geri kazanımı ile yeşil alanların sulaması da tasarruflu hale getirildi.

Zermeram’ın 17 bin beşyüz metrekaresi biyolojik gölet, 240 bin metrekaresi gri ve yeşil peyzaj, 2.750 metrekaresi sağlıklı yaşam alanı ve 9.222 metrekaresi de ticaret merkezi olarak tasarlandı. Brüt 120 ile 1.052 metrekare aralığında bina edilen Zermeram’da toplamda 1.077 konut bulunmaktadır. Projede yer almakta olan Arasta AVM ise 39 mağaza, 2 adet çok amacıyla salon, bir adet restoran ve bir adet marketten oluşuyor.

Zermeram projesinde 72 adet 2 1 konut olacak. 249 adet 3 1, 218 adet 4 1, 256 adet 4,5 1, 200 adet 5 1, bir adet 5,5 1, 23 adet de 6,5 1 konut bina edilecek. Projede, 14 bahçe dubleks yer alır iken 9 adet yalı, 35 adet de villa bulunacak.

Resmi Web Sitesi: http://zermeram.com/

Emlak Mimar