Yeni Nesil Eyüp'te vade farksız 100 ay taksitle

Ortadoğu Grup’un Eyüp’te hayata geçirdiği Yeni Nesil Eyüp projesinde vade farksız 100 ay taksitli kampanya başladı.

 
 

Projeler

Ortadoğu Grup’un Eyüp’te uygulamaya geçirdiği Yeni Nesil Eyüp projesinde vade farkı ödemeden 100 ay taksitli kampanya başladı.

Yeni Nesil Eyüp projesinde “Ev Alır iken Sıfır Sorun” sloganıyla başlattıkları kampanya hakkında bilgi veren Ortadoğu Grup İcra Kurulu yöneticisi Mehmet Gür, Tarihi Fırsat kampanyasındaki altmış ay sıfır faiz imkanının bile ötesine geçerek 100 ay sıfır faizle daire sahibi olma fırsatı sunduklarını söyledi. sekiz bin 936 metrekare alan üstünde 60 milyon liralık yatırım bedeli ile yükselen Yeni Nesil Eyüp projesinde cazip değişik ödeme şartları sunduklarını da belirten Gür, Eyüp ilçesinin son aylarda yapılmış olan istatistiklere göre İstanbul’un en fazla değer kazanan ilçesi olduğuna ve konut değerini en hızlı amorti eden ilçelerin başında geldiğine dikkatleri üzerine çekti.

Yeni Nesil Eyüp projesinin 2+1 ve 3+1 olmak üzere 222 daire ve 9 ticari üniteden oluştuğunu söyleyen Gür, yüzde 73’ü yeşil ve açık alana ayrılan projede, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol oyun sahası, vücut geliştirme salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar bulunmaktadır. Ek olarak projenin Mecidiyeköy - Mahmutbey Metrosu’nun Yeşilpınar durağının hemen yanı sıra konumlanması dolaylı olarak ulaşım avantajı sağlıyor diyerek sözlerini tamamladı.

http://www.yeninesileyup.com/

Emlak Mimar