Yeni Nesil Eyüp projesi lansman satışında

Hayata geçirdiği konut projeleriyle adından söz ettiren Ortadoğu Grup’un Eyüp’te inşa ettiği Yeni Nesil Eyüp Projesi lansmana özel fırsatlarla satışa...

 
 

Dekorasyon

İstanbul’un kentsel dönüşümde en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden Eyüp’te inşaatı devam etmekte olan Yeni Nesil Eyüp projesinde lansman satışları başladı.

Uygulamaya geçirdiği konut projeleriyle adından söz ettiren Ortadoğu Grup’un Eyüp’te inşa ettiği Yeni Nesil Eyüp Projesi lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı. Yüzde 8 lansman indiriminin peşi sıra yüzde oniki de peşin indirimi uygulanan Yeni Nesil Eyüp, sekiz bin 936 metrekare alan üstünde 222 evden meydana geliyor. Yeni Nesil Eyüp’te günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 9 adet de ticari ünite bulunmaktadır. Tamamı çift cepheli olan Projede; bahçe katı, teraslı, ara kat ve balkonlu olmak üzere 2+1 ve otuzbir konut seçenekleri yer almakta. 2+1 dairelerin büyüklükleri 113 metrekare ile 121 metrekare arasında değişirken, 3+1 daireler 121 metrekare ile 150 metrekare aralığında değişiyor.

Lansmana Özel Yüzde 20’ye Varan İndirim

Yeni Nesil Eyüp projesinde ev sahibi olmak isteyenlerin lansmana özel ödeme avantajlarını kaçırmamaları gerektiğini vurgulayan Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür: “ Yeni Nesil Eyüp’ün lansman sürecini cazip fırsatlarla başlattık, bu süreçte daire sahibi olmak isteyenler hem yüzde 8 lansman indirimi hem de yüzde 12 peşin indiriminden
faydalanıyor. Bunun dışında taksitli ödeme yapmak isteyenler için de çok çeşitli ödeme alternatifleri sunabiliyoruz.” dedi.

Farklılaşan Eyüp’e Modern Proje

Eyüp Bölgesi’nin değişen ve gelişen yüzüne uygun bir proje tasarladıklarını belirten Gür, projenin 2017’nin sonbaharında tamamlanacağını açıkladı. Projenin gördüğü yoğun ilgiden memnun olduklarını dile getiren Gür, proje satışının da hedefledikleri şekilde gittiğini belirtti.

Emlak Mimar