Yeni Kavala Evleri projesi

Yeni Kavala Evleri projesinde yer alan konutların tamamı büyüklükleri 96 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipte evlerden oluşuy...

Projeler

C'C Yapı AŞ tarafından Bağcılar'da 5 bin metrekare alan üstünde uygulamaya sunulan Yeni Kavala Evleri projesi 83 konut ve 9 ticari alandan oluşuyor.

Yeni Kavala Evleri projesinde yer almakta olan evlerin tamamı büyüklükleri 96 metrekare ile 160 metrekare aralığında farklılaşan 2+1 ve 3+1 tipte evlerden oluşuyor.

Yeni Kavala Evleri projesi 2 etaptan oluşuyor. Projenin ilk etabı 53 daire ve 5 dükkan, 2. etabı ise 30 daire ve 4 dükkandan oluşuyor.

Yeni Kavala Evleri projesi - emlakmimar.com

Yeni Kavala Evleri projesinde fiyat ve satış seçenekleri

İlk kısmında inşa çalışmaları devam etmekte olan projede konutlar 403 bin ile 740 bin türk lirası aralığında değişen ücretlerle satılmakta

Yeni Kavala Evleri projesinde yüzde 35 peşinat ile kalan kısım için 18 ay taksit yapılabilmekte. Ek olarak kişilere has ödeme şartları da sunulabiliyor.

Yeni Kavala Evleri projesi - emlakmimar.com

Projenin lokasyonu ve sosyal donatıları

Yeni Kavala Evleri projesi bulunmuş olduğu lokasyon itibarı ile açılması planlanmakta olan Mecidiyeköy-Mahbutbey Metrosu'na yakın lokasyondan yer almakta.

Yeni Kavala Evleri projesinde yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun alanları, kafeterya ve dinlenmek için yeşil alanlar da bulunmakta. Projeden konur sahibi olacakların araçları için ise kısma göre hayli yeterli kapasitede açık ve kapalı otopark hizmeti de sunulacak.

Yeni Kavala Evleri projesinin ilk etabının Mayıs 2019'da, 2. etabının ise Haziran 2019'da teslim edilebilmesi öngörülüyor.

Emlak Mimar