Yedi Mavi’de yüzde 5 peşin fırsatı devam ediyor

2018 yılı içinde teslimlerin başlayacağı Yedi Mavi projesinde deniz manzaralı ve geniş teraslı dairelerin metrekare satış fiyatları 13 bin ile 19 bin ...

 
 

Projeler

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin Zeytinburnu Sahil Yolu Kennedy Caddesi'nde bulunan yaklaşık 63.500 M2 büyüklüğünde arsası üzerinde 17 katlı 6 blokta 1047 adet rezidans , ofis ve ticari mağazalardan meydana gelecek olan Yedi Mavi projesinde bir de apart otel bulunacak. 27 eylülde yapılan basın lansman toplantısının ardından satışlara başlayan projede büyüklükleri 75 - 400 M2 arasında değişen ve 1+1'den 5+1'e kadar konut seçenekleri bulunuyor.

2018 yılı içinde teslimlerinbaşlayacağı Yedi Mavi projesinde deniz manzaralı ve geniş teraslı dairelerinmetrekare satış fiyatları 13 bin ile 19 bin lira arasında değişiyor. Projeden yüzde 5 peşinatla, 120 ay vade ve 0,70 faiz oranlarıyla konut sahibi olmak mümkün bulunuyor.

Yedi Mavi'de sosyal yaşam
Yedi Mavi'nin yüzde 75'i yeşil alana ayrılmış durumda olduğundan, 45 bin metrekareye yakın bir yeşil alanı bulunuyor. 2.600 araçlık otopark alanı bulunuyor. Projede 6 adet kule olsa da, akıllı ev sisteminden rezidans hizmetlerine, çocuk oyun alanlarından yüzme havuzlarına, spa salonlarından fitness salonlarına kadar birçok sosyal donatı yer alıyor. Proje kapsamında yer alan Mavi Meydan'ın birçok etkinliğin yer aldığı sosyal yaşam alanı olması planlanıyor.

Yedi Mavi Nerede
Proje,Tarihi Yarımada'nın içinde ve Marmaray Projesi, Avrasya Tüneli, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM gibi çok önemli ulaşım akslarının yanı başında bulunuyor.

Emlak Mimar