Yalova Doğa Termal Tatil Köyü devremülk fiyatları

Stüdyo daireler, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde inşa edilen devre mülk konut daireler bulunuyor. Tesiste; Türk Hamamı, terapi odaları, çamur banyosu odaları...

 
 

Emlak Rehberi

Yalova’da başlayan Doğa Termal projesi, Esenköy’de yer alıyor. Yalova Esenköy ilçesinde inşaat çalışmaları devam eden Yalova Doğa Termal Tatil Köyü devremülk fiyatları, ekonomik avantajlar sunuyor. 4 farklı daire tipi sunan termal proje, sağlık merkezleri ve ortak kullanım alanları ile inşa ediliyor.

Yalova Doğa Termal tesis özellikleri

Stüdyo daireler, 1+1, 2+1 ve 3+1 biçiminde bina edilen devre mülk konut daireler bulunmakta. Tesiste; Türk Hamamı, terapi odaları, çamur banyosu odaları, su oyunları merkezi, özel plaj, yüzme havuzları, çocuklar için Doğa Miniland, su sporları alanı bulunmakta. Geniş kapasiteli ve donanımlı devre mülk tesisinde, Doğa AVM ve Doğa Spa gibi alanlar bina ediliyor.

Denize sıfır konumda bulunan Doğa Termal Tesisi, kendine özel tesis ve plajı bulunan bir alandadır. Tesiste sunulan aktiviteler arasında;

  • Termal havuzlar
  • Tekne turu
  • Karma plaj
  • Kadınlara özel plaj
  • Tesise özel koy
  • Deniz bisikleti

Her odada termal su servisi ve odalara özel jakuziler bulunmaktadır. Ortak kullanım alanında termal havuz ve spor merkezi bulunmaktadır

Termal tesiste şık termal havuzlar

Cam piramit dizaynı ile şık ortam sunan Yalova Doğa Termal tesisi, kadınlara ve erkeklere özel termal havuzları ile hizmet veriyor. Yaz, kış açık ve ideal sıcaklıkta olan sıcak termal suları +27 derece ısı sunar.

Yalova Doğa Termal Tatil Köyü devremülk fiyatları, konut özelliklerine ve devre mülk sezon tarihlerine göre satışa sunuluyor. Doğa Termal tesisinde 6 adet yarı olimpik havuz bulunuyor. Kadın, erkek ve çocuk havuzları ile açılır- kapanır sistem sunuluyor.

Tesiste ek olarak aqua park, masaj salonu, fitness salonu, sauna, fin hamamı, aile havuzları, Türk Hamamı, kaplıca havuzu, duşlar ve kafeterya seçenekleri bulunmaktadır. İşletmede sunulan havuzlar ücretli olarak faaliyet gösteriyor.

Spor etkinlikleri ve aktiviteler için özel alanlar bulunan Doğa Termal Tatil Köyü’nde; futbol, basketbol ve voleybol sahaları bulunmaktadır. Motocros ve go- kart alanları, step, aerobik aktiviteleri ile doğa yürüyüşü programları sunulmakta. Eğlenceli, sağlıklı ve dolu dolu bir tatil sunulmakta. Tatil köyünde sunulan diğer etkinlikler; 4×4 ATV, bowling, bilardodur.

Yalova Doğa Termal Tatil Köyü devremülk fiyatları! - emlakmimar.com

Doğa Tatil Köyü devremülk fiyatları

Yalova Doğa Termal Tatil Köyü devremülk fiyatları; sezon ve dönemlerine göre belirleniyor. 25 metrekare ile 85 metrekare arasında değişen daire seçenekleri, büyüklük, yapı özellikleri ve sezona göre fiyat seçeneklerinde sunuluyor.

Doğa Termal Tatil Köyü satış fiyatları averaj olarak altı bin beşyüz lira ile 21 bin liraya kadar farklılıklar gösteriyor. 3 etap olarak bina edilen Yalova tatil köylerinde, normal konut daireler ve villa dire seçenekleri bulunmakta. Konut projesi, misal daireler ve fiyat seçeneklerine göre devre mülk satın alabilirsiniz. Yatırımcılar için de cazip fiyat seçenekleri ve şık konseptler sunuyor.

Emlak Mimar