Yakut Evleri’nde tapular hemen; teslimler temmuzda..

Proje konum olarak; yapımı devam eden 3. Havalimanına 5 dakika, Kuzey Marmara Otoyolu Odayeri ve Arnavutköy Gişelerine 5 dakika, Yavuz Sultan Selim Kö...

 
 

Projeler

İstanbul'unArnavutköy İlçesi sınırları içinde yeralanBolluca Mahallesinde Taş Dünyası İnşaat tarafından projelendirilenYakut Evleri; 4 katlı 2 blokta 24 daireden ve 4 ticari üniteden meydana geliyor. Projede 84 M2'lik 2+1 dairelerin satış fiyatları 300 bin Liradan; 178 M2'lik 3+1dubleks dairelerin fiyatları 500 bin Liradan başlıyor. Ticariler ise 600 bin TL'den satılıyor.

Evlerin teslim edilmesinin temmuz ayında başlayacağı Yakut Evleri'nde tapular hemen teslim ediliyor. Peşin alımlardayüzde 5 indirim yapılan projeden vadeli alım tercih edenler için yüzde 20 peşinle 120 ay 0.95 vade farkı oranıyla banka kredisi kullanma imkanı bulunuyor.

Projekonum olarak; yapımı devam eden 3. Havalimanına 5 dakika, Kuzey Marmara Otoyolu Odayeri ve Arnavutköy Gişelerine 5 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 15 dk, Mahmutbey Gişelerine 20 dk, TEM-Hasdal Kavsağı'na 15 dk, Göktürk - Kemerburgaz'a 10 dk, Maslak ve Mecidiyeköy'e 30 dk, Yeni Istanbul Otogarı'na 10 dk, Gayrettepe - 3. Havalimanı Metro Güzergahında 3. Havalimanı Istasyonuna 5 dk,Ihsaniye istasyonuna 5 dk, Göktürk Istasyonuna 10 dk,Kemerburgaz Istasyonuna 15 dk, 3. Havalimanı-Halkalı Metro Istasyonlarından 3. Havalimanı Istasyonuna 5 dk, Arnavutköy-1 ve Arnavutköy-2 Istasyonlarına 5 dk, Yeni Istanbul Sebze Haline 10 dk ve Karadeniz Sahiline 15 dakikalık mesafede bulunuyor.

Taş Dünyası İnşaat hakkında
Taş Dünyası, 1992 yılından bu yana Eyüp-Pirinçciköy'de bulunan ruhsatlı alanlarında agrega (kırmataş) üretimi yapan Öztaş ve İlkdal ünvanlı aile şirketleri birlikteliğiyle kuruldu.
Ortaklarının 40 yılı aşan ticari faaliyetleri içinde inşaat malzemeleri satıcılığı, Kemerburgaz-Göktürk'te bulunan Kemer Country Villalarının inşaatlarının altyapı işleri,karayolları, alt ve üst yapı inşaat şirketlerine hitap eden hazır beton imalatının ana hammaddelerinden olan agrega üreticiliği ile birlikte 2003 yılında Taş Dünyası'nın kurulmasından sonra inşaat ve peyzaj sektörünün talep ettiği doğal taş ticareti de faaliyet konularına eklenmiştir.
İnşaat ve inşaat sektörüne girdi sağlayan ürünlerle iç içe geçen 40 yıllık birikiminin ardından Taş Dünyası bu birikimini konut inşaatı sektörüne taşımaya karar verdi ve devam edecek projelerinin ilk uygulaması olan, 24 daire 4 dükkandan oluşan Arnavutköy-Bolluca Yakut Evleri inşaatına, Temmuz 2017'de bitirerek teslim etmek hedefiyle başladı.

Emlak Mimar