Yıldırım Yapı Grup’tan gençler için proje

Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul Bomonti’de yükselen Kuleli Evleri hem aileleri hem de gençleri uygun çözümler ile buluşturuyor....

 
 

Dekorasyon

Kuleli Evleri, gençlere yeni yaşam alanı sunuyor.

Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul Bomonti’de yükselen Kuleli Evleri hem aileleri aynı zamanda gençleri münasip çözümler ile buluşturuyor.

Teraslı 1+1 seçenekleri ile özgür yaşam

Kuleli Evleri, içinde yatak odası, banyo ve salon ile beraber mutfağı bulunan 1 + 1 evler, gençlerin ihtiyaçlarına cevap verecek konforlu ve fonksiyonel bir tasarım ile hayatlarını kolaylaştırıyor.

Şehir trafiğine son

Avrupa yakasının önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine, üniversitelere yakınlığı ile öne çıkan proje, sakinlerini şehir trafiğinden kurtarıyor.
Öğrencilerin ulaşımlarını kolaylıkla sağlayacakları Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy metro duraklarına yürüme mesafesinde bulunan proje, şehrin kalbinin attığı Beşiktaş, Nişantaşı ve Taksim’e beş dakikalık mesafede yer alıyor.

yedi gün 24 saat güvenlik ile ailelerin içi rahat

Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri projelerinde yedi gün 24 saat güvenlik hizmeti sunuyor. Bina girişlerinde güvenlik odasından kontrol edilen kamera sistemleri ve 7/24 hizmet sağlayan güvenlik görevlileri ile sakinlerine güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

Kuleli evleri sakinlerine para vermeden sunulan spor salonu, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve cep sineması gibi sosyal etkileşim alanları ile yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

Emlak Mimar