Yüzde 1 peşinatla ofis

FerYapı’nın İstanbul Merter’de, E5 karayolunun hemen yanı başında inşa ettiği Parima’da satışlar başladı. Ofis ve ev ofis konseptinin standartlarını y...

 
 

Projeler

FerYapı’dan, Merter E-5 üstünde yer almakta olan ofis projesi Parima’da yüzde bir peşinat, 36 ay taksit farksız ödeme fırsatı.

FerYapı’nın İstanbul Merter’de, E5 karayolunun hemen yanı başında inşa ettiği Parima’da satışlar başladı. Ofis ve ev ofis konseptinin standartlarını tekrar belirleyen projenin peşin metrekare satış fiyatı 2 bin sekizyüz dolardan başlıyor. FerYapı bu projede, yüzde bir peşin, 36 ay taksit farksız ödeme fırsatı sunuyor.

iTower ve Premier Kampüs Ofis gibi sembol ofis projeleriyle gayrimenkul alanında fark yaratan FerYapı, ticaretin en işlek merkezi Merter’de, E5 karayolunun hemen üstünde yine ses getirecek bir projeye imza atıyor. Benzersiz ofis ve ev ofis konseptiyle standartları tekrar belirleyen ve merkezi lokasyonuyla yatırımcısına büyük avantajlar sunan Parima satışa çıktı.

Yüzde 1 peşinat, 36 vade farksız FerYapı finansmanı

223 birimin yer aldığı 16 katlı Parima’da 45 metrekare ile 910 metrekare arasında seçenekler yer alıyor. Zemin katta 2 adet ticari alanın ve mağazaların yer aldığı projede peşin metrekare satış fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirim ya da yüzde 1 peşin, 36 ay vade farksız FerYapı finansmanı ve şirketlere kolaylık sağlayacak ara ödemeli modeller ve banka kredisinden faydalanma seçenekleri FerYapı’nın yatırımcısına sunduğu ödeme avantajları arasında yer alıyor.

İş hayatının ve ulaşımın ‘Tam Yeri’

İstanbul Merter’de, E5 karayolunun yanı başında yer almakta olan Parima; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüyüş uzaklığında. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada’nın yanıbaşında yer almakta. İstanbul’a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk havaalanına ise beş dakika uzaklıkla olan Parima, İstanbul’dan 56 değişik ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle hassaten iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor.

Şehrin tam merkezinde, şehir bahçesiyle öne çıkan özel proje

Parima’yı benzerlerinden ayıran çok önemli özelliği, kapsamında barındırdığı şehir bahçesi. 2 bin beşyüz metrekare alana sahip olan bu şehir bahçesi, bağımsız yemyeşil ve tamamı camdan oluşan mekânın içerisindeki toplantı salonu ve lounge alanıyla Türkiye’de bugüne kadar yeni deneyimi yatırımcısına sunuyor. Yine şehir bahçesi içerisinde yer almakta olan vücut geliştirme salonu, kafeler ve sosyal etkileşim alanları, toplu ulaşıma yürüyüş uzaklığında olan bir ofis yaşamında doğa ve ferahlık hissi yaratıyor. İstanbul’un kalbi, ticaretin en işlek merkezi Merter’de yer almakta olan Parima’nın teslim tarihi Temmuz 2015.

Emlak Mimar