Yör Palas’da ilk satışlar gerçekleşti

Gıda sektöründe başarıyı elde eden Yörsan’ın inşaatta da aynı özeni göstereceğinden vatandaşların emin olduğunu belirten Yörük, “Satın alacak kesimi ö...

 
 

Emlak Rehberi

Yörsan ve Yöryapı Başkan Yardımcısı Teoman Yörük, Yör Palas Acıbadem satışlarına yoğun talep olduğunu ve ilk satışların gerçekleştiğini söyledi.

Gıda alanında başarıyı elde eden Yörsan’ın inşaatta da benzer özeni göstereceğinden vatandaşların emin olduğunu belirten Yörük, “Satın alacak kesimi önemsiyor ve ilerideki yaşamlarını da göz önünde bulunduruyoruz. Dairelerde kendimiz oturacakmışız gibi düşünüp ona göre yapılması gerekli olan ne var ise standartların üzerinde ve lüks markaları tercih ederek yapıyoruz” dedi.

Yörsan ve Yör-Yapı Başkan Yardımcısı Teoman Yörük,Yör Palas hakkında bilgi verdi. Teslimlere 2017 Ekim’de başlayacaklarını dile getiren Yörük, “Binanın bitişi yaklaştıkça ciddi oranda talep gelmeye başladı. Ortaya çıkan işin kalitesi gözle görülünce konut satın almak isteyen kişiler sınırlı sayıdaki dairelere sahip olmak için taleplerini yoğunlaştırdılar. Dolayısıyla artışın devam edeceğini bekliyoruz” diye konuştu.

“Projelerde önce sağlamlığa önem veriyoruz”

Acıbadem’de saray zarafeti sunan Yör Palas’ın öne çıkan özellikleri hakkında bilgi veren Yörük, “Konumu, teknolojik alt yapısı, yalıtımı ve seçmiş olduğu çözüm ortakları. Projenin çıkış teması, mahalle içinde lüks ve konforlu yaşam fikri diyebiliriz. Yöryapı projelerinde öncelikle sağlamlığı ele alıyor. Sağlamlıktan sonra en önem verdiğimiz aşama yalıtım oluyor. 3 camlı pencereler, yalıtımlı duvar elemanları ve yalıtımlı cephe kaplamalarıyla daire içi ısı, ses, su izolasyonu sağlanıyor. Tüm odalarda klima konumlandırılmasıyla, iklimlendirme kontrolü tamamen daire sakininin elinde oluyor. Yalıtım ve iklimlendirme bir araya gelince tasarruflu bir daire ortaya çıkmış oluyor. Projede kullanılan armatürler, aydınlatmalar vb tüm ürünler tasarruflu seçilerek günümüzün ekolojik bakış açısını destekliyor. Ev alırken güvenilir bir firma, oturmak istediğiniz bölge, beklediğiniz kalite ve konfor seviyesi ve konutunuzun büyüklüğüne dikkat etmeniz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“Akıllı ev teknolojisi kullandık”

Yeni nesil evlerin teknolojik alt yapıya sahip olduğunu ve hayatı kolaylaştırmaya yönelik tasarlandığını dile getiren Yörük, “İç yapıdaki lüks ve konforlu yaşam, peyzajla bütünleşiyor. Çevreye duyarlı malzemelerle donatılıyor. Acıbadem’in en akıllı konut projesi olma özelliğini taşıyan Yör Palas’ta akıllı klozetler, klimalar, Jeneratör, kapılar ve ev sistemi yer almakta. Akıllı ev teknolojisi en üst seviyede yer alarak, yaşam standardınızı yükseltiyor. İçerisinde tatil senaryoları, evden çıkış senaryoları, gece senaryoları seçenekleri bulunmakta. Elektrik, ısı, panjur, concierge, kamera kontrolü gibi yaşamınızı kolaylaştıran çok özellik barındırıyor. Siz evinize varmadan yoldayken cep telefonu yada akıllı cihazlarla evinizin ısısını ayarlayabiliyor, klimaları kontrol edebiliyor, ısı, duman ve su detektörlerini açıp kapatabiliyor ve bundan dolayı olası yangın yada su baskınının önüne geçmiş oluyorsunuz” biçiminde konuştu.

“Ulaşım kolaylığı sağlıyor”

Konumu itibarı ile İstanbul’un her yerine zahmetsiz bir biçimde ulaşım kolaylığı sağladığını bildiren Yörük, “Avrasya Tüneli’ne 1 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 6 kilometre, Metro istasyonuna beş dakika, Akasya Alışveriş Merkezi’ne on dk, Metrobüs durağına onbeş dakika yürüme uzaklığında bulunan Yör Palas, gözde lokasyonuyla İstanbul’un hepsine zahmetsizce ulaşma kolaylığı sağlıyor. Premium segment markalardan olan Villeroy&Boch, Hansgrohe, Geberit, Hüppe, Rehau ve Bticino gibi dünya markalarını seçen Yör Palas projesi, Acıbadem’in en akıllı konut projesi olması yanında benzer zamanda en lüks ve prestijli butik konut projesi olma özelliğini de taşıyor” ifadelerini kullandı.

Emlak Mimar