Vogue Business Center, 2017’de teslim

Vogue Business Center’ın satışı kişiye özel ödeme seçenekleri ile başladı. Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Vogue Business Center’ın Şubat 2017’de...

Emlak Rehberi

Ataşehir’de, bölgenin ofis projelerine duyduğu ihtiyaçtan yola çıkılarak bina edilen Vogue Business Center’da satışlar Aralık sonuna kadar devam edecek.

Vogue Business Center’ın satışı kişiye özel ödeme seçenekleri ile başladı. Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Vogue Business Center’ın Şubat 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

Firmaların ihtiyaçlarına uygun profesyonel çözümler
23 katlı Vogue Business Center’da toplamda 105 ofis bulunuyor. Kat planları modüler bir sisteme sahip olan merkez, her katta 5 ofis olmak üzere 69 metrekareden 386 metrekareye kadar her türlü şirket için geniş bir alıcı kitlesine sahip. İş toplantılarının gerçekleştirilebileceği ve çalışan personelin öğle tatilini değerlendirebileceği kafe ve restoranlar Vogue Business Center’ın girişinde hazır bulunuyor. Resepsiyon karşılama, vale servisi, oto yıkama alanı, güvenlik sistemleri de projede sunulan imkânlar arasında. 11’inci kattan itibaren görülen adalar ve deniz manzaralı katların satışı ise en sona bırakıldı.

Her kata 10 otopark ayrıcalığı
Projede, her kat için 10 araçlık bir otopark tahsis edildi. Projenin 14 bin 170 metrekaresinin 6 bin metrekaresini kapalı otoparka tahsis ettiklerini söyleyen Vogue Business Center Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan; “Projeden bahsederken 10 otopark dediğimizde çok şaşırıyorlar çünkü park sorunu neredeyse bütün işyerlerinin ortak problemi haline gelmiş durumda. Bugüne kadar gerçekleşen projelerde konuyla ilgili radikal bir çözüm üretilmiş değildi. Biz Vogue Business Center’ın projesini oluştururken ihtiyaçlara tam anlamıyla yanıt verme hedefiyle yola çıktık, otopark sorununu çözmeden de bunu başarmamız mümkün olmazdı. Projenin kısa sürede bu kadar ilgi görmesinde park sorununa bulduğumuz çözümün de payı olduğuna inanıyoruz” dedi.

“Yeni projelerle geliyoruz”
“İş merkezi markamızı başka lokasyonlara taşımak istiyoruz. Şu anda üzerinde çalıştığımız bir iş merkezi – avm projemiz var. Aynı zamanda her yıl ortalama 1000 daireyi tamamlayacak projelerle toplu konut üretmeye devam edeceğiz. Biz doğru inşaat kalitesi, doğru lokasyon ve müşterinin memnun olacağı ürünü üretmeye devam edeceğiz. Eski projelerimizde bize güvenmiş olan yüzlerce müşterimiz nasıl bugün memnunlarsa bu projede de bize güvenen ve değerlerimize sahip çıkan ve tüm alıcılarımıza kısa bir sürede bu kadar büyük bir ilgi gösterdikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Emlak Mimar