Venüs Residence'ta örnek daireler hazır

Kuveyt’in en büyük gruplarından Murabahat Gayrimenkul Çözümleri’nin Türkiye yapılanması Mresco Türkiye Venüs Residence ile Körfez’in ışığını Türkiye’ye taşıdı.

Projeler

Kuveyt’in en büyük gruplarından Murabahat Gayrimenkul Çözümleri’nin Türkiye yapılanması Mresco Türkiye Venüs Residence ile Körfez’in ışığını Türkiye’ye taşıdı.

Alışveriş merkezlerine yakınlığı ve sahip olduğu tesisler ile sakinlerine sosyal bir yaşam vaat eden Venüs Residence projesinde misal daireler hazırlandı. Projede fiyatlar 400.000.-TL ve 1.500.000.-TL arasında değişmekte. Eylül sonrası ilk ayda teslim edilecek olan dairelerde metrekare başına düşen yüzde 20’ye varan fiyat avantajları sunulmakta

Yetişkin ve çocuklar için ayrılmış iki adet kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness salonu, sauna, dinlenme odası, SPA, buhar odası, kapalı otopark ve kendi özel ticaret merkezi ile 23.000 m2 alan üstüne inşaa edildi. Biri birinden bağımsız 111 akıllı daire ile aile ve çocukların yaşam konforunu, 24 saat kameralı güvenlik tedbirleri ile birleştiren Venüs Residence ısı ve ses yalıtımında son teknoloji donanımının peşi sıra inşaat kalitesi ile de misal teşkil ediyor.

Güçlü havalandırma ve ısıtma sistemi ile öne çıkan Venüs Residence, müşterilerine “ Güneş’i Kesintisiz Sunmayı “ vaad ediyor. Projede daireler çift cepheli, ebeveyn banyolu ve asla kapanmayacak mükemmel manzaralı olarak tasarlanmış halde. Proje şehir merkezi, havaalanı ve fuar merkezleri ile başta metrobüs olmak üzere toplu taşımaya yakınlığı da dikkatleri üstüne çekiyor.

Mresco Türkiye’nin CEO’su Oya Zingal “misal dairelerimizle İstanbul Esenyurt’ta standardı yükselttiğimizi söyleyebiliriz. Misal dairelerimiz Mudo Concept tarafından özel tasarlanan ürünlerle döşendi. Dairelerimizde her detay dikkatlice düşünüldü.

Müşterilerimize Venüs projesi ile şehrin içerisinde ama bir yandan da metropol keşmekeşinden uzakta huzurlu, güvenli ve yüksek standartlarda yaşarken, sosyallikten de ödün vermeyecekleri bir yaşam konforu vaat ediyoruz. Mresco Türkiye olarak yatırımcımıza her daim kazandırmayı misyon edindiğimiz artık net bir biçimde biliniyor. Müşterilerimiz bizde kar etmeye evlerini satarken değil, satın alma anında başlayacak” diyor. Mresco Türkiye’nin, gayrimenkul danışmanlığının peşi sıra gıda, bilişim, tarım, enerji ve madencilik alanlarında da önemli girişimleri bulunmaktadır

Emlak Mimar