Validebağ’da bir daireye 100 talep

Altunizade Validebağ bölgesindeki metrekare fiyatlarının altında bir fiyatla satışa sunulan Dap Yapı‘nın yeni projesi Validebağ Konakları yoğun ilgiyl...

 
 

Projeler

DAP Yapı’nın son projesi Validebağ Konakları, bir hafta içinde yoğun ilgiyle karşılaştı. Ön talep toplanan projenin satış ofisini ilk hafta sonu binlerce kişi ziyaret etti.Dap Yapı Yönetme idaresi Başkanı Ziya Yılmaz, “Her daireye nerdeyse 100 adet ön talep geldi” dedi.

Altunizade Validebağ bölgesindeki metrekare fiyatlarının altında bir fiyatla satışa sunulan Dap Yapı‘nın yeni projesi Validebağ Konakları yoğun ilgiyle karşılaştı. Avrasya Tüneli ve Boğaziçi Köprüsü’ne direkt bağlantı noktasında konumlanan proje için geçtiğimiz hafta, yüzde 50 fiyat avantajıyla ve yüzde 5 peşin 240 ay vade ile ön talep toplanacağı duyurulmuştu. Bölgede metrekare fiyatlarının 20-25 bin lira civarında olmasına rağmen, metrekaresi 9 bin liradan ön talep toplanan projenin satışına mayıs ayında başlanacak.

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Validebağ Konakları projemizin satışına Mayıs’ta başlayacaktık ancak yoğun talebi görünce hemen çadır kurup, müşterilerimizle iletişime geçtik. Hafta sonu ofiste adım atacak yer yoktu” dedi.

Yaşanan gelişmelere rağmen, başlatılan kampanyalarla da Türk halkının konut alımında geri adım atmadığını da kaydeden Yılmaz, “Validebağ projemizde her daireye 100’e yakın ön talep geldi. Emlak Konut GYO, bankalar ve DAP Yapı’nın el ele vererek oluşturduğu koşullar, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut edinmek isteyenler için bir fırsat sunuyor” dedi.

Asırlık ağaçlarla çevrili olan proje 5 katlı, 11 bloktan oluşacak. 366 lüks konut ve dükkanın yer almış olacağı projede 1+0’dan 6+1’e kadar konut seçenekleri bulunacak.

Emlak Mimar