Urla Bağ Yolu Evleri projesi

Urla Bağ Yolu Evlerinde fiyat ve seçenekler

 
 

Projeler

Üçgen Proje tarafından Osmanlı ve Rum mimarisi konseptiyle İzmir Urla'da uygulamaya sunulan Urla Bağyolu Evleri projesinde satışlar devam etmektedir.

Urla Bağ Yolu Evleri projesi 19 bin dörtyüz metrekare arsa üstünde 38 villadan oluşuyor. Projede büyüklükleri 98 metrekare ile 174 metrekare aralığında değişen 2+1 ve 4+1 tipinde villalar bulunmakta

Urla Bağ Yolu Evleri projesi - emlakmimar.com

Urla Bağ Yolu Evlerinde fiyat ve seçenekler

Konut fiyatları 750 bin tl'den başlayan Urla Bağyolu Evleri projesinde yüzde 40 peşinat ve kalan kısım için anlaşmalı banka Finansbank'tan kredi kullanılabiliyor.

Urla Bağyolu Evleri projesindeki villalar eski Osmanlı ve Rum evlerinin mimarileri misal alınmak suretiyle iki kültürün tarzı ile birleştirilmiş taş ev konseptiyle bina edildi.

Urla Bağ Yolu Evleri projesi - emlakmimar.com

Projenin donatıları

Projede yer almakta olan vilların her birinin, büyüklükleri 50 metrekare ile 250 metrekare arasınan farklılaşan özel bahçesi bulunmaktadır. Urla Bağ Yolu Evleri projesinde ek olarak ortak kullanım alanı olarak meyve bahçeleri yer almakta.

Projede, 100 metrekare bazında ortak kullanım olarak açık yüzme havuzu, kafeterya ve açık otopark hizmeti sunulmakta

Urla Bağyolu Evleri projesinin çalışmalarına bütün hızıyla devam edilirken, evlerin teslimlerinin Mayıs 2018'de yapılmış olması hedefleniyor.

Emlak Mimar