Uplife Kadıköy içinde yer alan kafe ve restoranlar güzel anların tadını artıracak

ÖzelliklerUplife Kadıköy yaklaşık 16 dönüm arazi üzerine Teknik Yapı tarafından 830 lüks rezidans daire ve 20 ticari ünite olarak inşa edilecek. Proje...

 
 

Projeler

Teknik Yapı'nın Fikirtepe'deki, Uplife Kadıköyprojesi tamamlandığındasite içinde yer alan kafe ve restorantlarıyla en güzel anların tadını artırırken, şehrin en enerjik noktalarına ve Kadıköy'ün renkli alışveriş dünyasına yakınlığıyla sakinlerine keyifli anlar sunmayı amaçlıyor.
Sosyal donatılar açısından oldukça zengin olan projede spor amaçlı sosyal tesislerin ağırlığı bulunuyor. Uplife Kadıköy'de açık, kapalı ve çocuklar için yüzme havuzlarıyla beraber bir adette süs havuzu ve vücut geliştirme salonu yer alacak. UPLife Kadıköy'de sabah işe gitmeden önce açık yahut kapalı havuzunuzda yüzebilir, hafta sonu uyandığınızda fitnesssalonunuza inerek güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.
Daire içlerinde ankastre ürünler standart olarak sunulacak. Projede Türk Hamamı ve günün yorgunluğunu atmak için masaj salonları da mevcut. Ayrıca projenin hayata geçeceği Prestik Caddesi, Barcelona'nın La Rambla Caddesi'nden esinlenerek hayata geçerek İstanbul'un yeni alışveriş caddesi olarak. Bağdat Caddesine rakip olacak cadde yaşam ve çekim merkezi olacak.

Özellikler
Uplife Kadıköy yaklaşık 16 dönüm arazi üzerine Teknik Yapı tarafından 830 lüks rezidans daire ve 20 ticari ünite olarak inşa edilecek. Projedeki daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde yer alacak. Rezidans dairelerin büyüklüğü brüt 57,93 ile 129,16 metrekare arasında olacak.
Projede 5 kat toplam 931araçlık alan otopark alanına ayrılırken, her daireye bir adet otopark tahsis edilecek.

Lokasyon
Uplife Kadıköy projesi E5'in hemen yanı başında yer alan UPLife, metro, metrobüs, Marmaray ve deniz yolu ulaşımına birkaç dakikalık mesafede hayata geçiyor. Asya ve Avrupa kıtasını ilk kez deniz altından kara yoluyla birbirine bağlayan ve yeni açılan Avrasya Tüneli, hızlı ve modern bir ulaşım yolu olarak evinizin neredeyse yanı başında konumlanıyor.
Uplife Kadıköy'den Ünalan ve Göztepe Metro İstasyonları 3 dakika, Metrobüs 5 dakika, Avrasya Tüneli 5 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 10 dakika, FSM Köprüsü 19 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı 25 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Emlak Mimar