Trendist Ataşehir’de Rezidans Kule satışa çıktı

Lüks ve konforu bir arada bulunduran Rezidans Kule’den lansmana özel kampanya fırsatıyla %5 peşinatla evinizi şimdi alıp, peşinatın kalan %20‘sini bir...

 
 

Projeler

K Yapı ve Solid İnşaat konsorsiyumu tarafından İstanbul Ataşehir’de yükselen Trendist Ataşehir’de Rezidans Kule satışa sunulmakta

Lüks ve konforu bir arada bulunduran Rezidans Kule’den lansmana özel kampanya fırsatıyla %5 peşinatla evinizi şimdi alıp, peşinatın kalan %20‘sini bir yıl sonra ödeyip, taksitlere de bir yıl sonra başlayarak daire sahibi olmak mümkün.
K Yapı ve Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen Trendist Ataşehir, lokasyonu, mimarisi ve sunduğu yaşam vaadiyle son yıllarda İstanbul’da hayata geçirilen en özgün projelerinden biri olarak hızla yükseliyor.

Konut ve ticari alanların yer almış olacağı proje, 13 adet 8 katlı, 3 adet ise 33 katlı olmak üzere toplam 16 blokun yer almakta olduğu 820 daireden oluşmakta. Tamamlandığında 2 bin beşyüz kişiye ev sahipliği yapacak projede, ağırlıklı olarak 3+1 ve 4+1 dairelerin yer almakta olduğu 8 katlı bloklar bölümde muadili olmadığı için çok tercih edilmekte

Her ihtiyaca çözüm üretmek üzere estetik ve konforu bir araya getirecek halde tasarlanan Rezidans Kule ise 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle oturum ve yatırım amacıyla olarak yoğun ilgi görüyor.

%5 Peşinatla Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye 1 Yıl Sonra Başlayın!
Lüks ve konforu bir arada bulunduran Rezidans Kule lansmanına özel kampanyadan yararlanarak %5 peşinatla evinizi şimdi alıp, peşinatın kalan %20‘sini bir yıl sonra ödeyip, taksitlere de bir yıl sonra başlayarak daire sahibi olmak mümkün.

Diğer bloklarda yer almakta olan 3+1 ve 4+1 dairelerde ise %25 peşinat ödeyerek, kredi taksitlerini bir sene sonra ödemeye başlama fırsatı sunulmakta

K Yapı Yönetme heyeti Başkanı Murat Karaduman, ayrıcalıklı ve huzurlu bir yaşam vadettiklerini belirterek, şunları söyledi: “Yatırım yapmak isteyenler için günden güne gelişen Ataşehir’de kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. Oturum içerisinde hem huzurlu aynı zamanda ayrıcalıklı bir rezidans hayatı vadediyoruz. Dairelerimizde azami kullanım alanı gözetildi ve kayıp alanlar minimize edilerek hazırlandı. Projemizi tasarlarken, dairelerimizin yerleşimine büyük özen gösterdik. Sunacağımız ayrıcalıklı rezidans hayatı dışında 110 dönüm arazi içerisinde yer bulan İstanbul’un en büyük kent parkı olacak Atapark’ın hemen yanı sıra yer alıyoruz. İstanbullunun aradığı yeşil, doğa ve sağlıklı yaşam için büyük bir fırsat sunuyoruz. Projenin %40’ı, satışların ise % 62’si tamamlandı. Trendist Ataşehir tamamlandığında %40 oranında bir değer artışı bekliyoruz. Finans merkezinin inşaatının tamamlanmasıyla bu oranın çok çok yukarı çıkacağına eminiz.”

Trendist Ataşehir, sosyal alanlarıyla da beklentileri karşılıyor
Projenin sosyal tesisi içerisinde; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2 sauna, buhar odası, masaj odası, 562 m2 büyüklüğünde açık yüzme havuzu, 550m2 güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile 2 adet çocuk oyun alanı bulunuyor.

Rezidans bloğunda ise vücut geliştirme salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, 281 m2 büyüklüğünde açık yüzme havuzu ve 540m2 güneşlenme alanı yer almakta. 820 adet konut bulunan projede, hem Trendist Ataşehir sakinlerinin aynı zamanda bütün Ataşehirlilerin yararlanabileceği 43 adet değişik büyüklükte cadde mağaza yer almakta.

İstanbul’un En Büyük Şehir Parklarından Atapark’ın Yanında Yükseliyor
Trendist Ataşehir projesi, İstanbul’un en özgün konseptli kent parkı olarak tasarlanan Atapark’a da komşu olmaya hazırlanıyor. Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Atapark, İstanbul’un en büyük kent parklarından biri olarak tasarlandı. 110 dönüm arazi içine tasarlanan Atapark projesinde botanik bahçeleri, şelaleler, göletler, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kelebek adası, seyir terasları, akvaryum, etkinlik ve dinlenme alanları yer alacak. Yalnızca Ataşehirlilerin değil tüm İstanbul’un cazibe merkezi olarak konumlandırılan parkta İstanbullular, şehrin merkezinde kuş sesleri eşliğinde yeşilin ve huzurun tadını doyasıya çıkaracak. Ataşehir Belediyesi tarafından tasarlanan Atapark projesinin yapımına Kasım ayında başlanması planlanıyor.

Emlak Mimar