Toya Next’te 1.960 TL taksitle ev

Farklı mimari tasarımlar ve geliştirdiği özgün projeler ile gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Toya Gayrimenkul, “Art & Smart” akıl...

 
 

Emlak Rehberi

Toya Gayrimenkul, Basın Ekspres Yolu üstünde akıllı yaşam çözümleri ile teknoloji ve konforu, form ve fonksiyonu birleştiren yeni projesi Toya Next’te 120 ay taksit ve %0,70 faiz oranıyla aylık 1.960 Liradan başlaması beklenen taksitlerle ev sahibi yapıyor. 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek olan projede peşinatlar, teslim zamanında ödenmeye başlıyor.

Farklı mimari tasarımlar ve geliştirdiği özgün projeler ile gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Toya Gayrimenkul, “Art & Smart” akıllı yaşam çözümleri konseptiyle tüm ayrıcalıkları birleştirdiği yeni nesil projesi Toya Next’te ev sahibi yapacak çok cazip bir kampanyaya imza attı.

Peşinat Teslimde, 120 Ay taksit ve %0,70 Aylık Faizle 1.960 Liradan başlaması beklenen Taksitlerle

Toya Gayrimenkul’ün yeni nesil projesi olan Toya Next, 300 milyon TL yatırımla, 19 bin metrekare arsa üzerinde 488 konut ve 7.500 metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Özgün mimari çözümlerle yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanma anlayışı ve akıllı yaşam teknolojileri ile geliştirilen projede tasarım ve fonksiyon bir arada sunuluyor.

Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Toya Next’ten ev sahibi olmak isteyenler 120 ay vade ve %0,70 aylık faizle 1.960 TL’den başlayan taksitlerle bu ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor. Üstelik peşinat da teslimde ödenecek. Bunun yanı sıra Toya Gayrimenkul bünyesinde vade farksız satış bedelinin %20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel
ödeme planları tasarlanabiliyor.

Toya Next’te 39 m² – 248 m² aralığında stüdyodan 4+1’e kadar olan daire türleri bulunmaktadır. Proje her metrekareden azami verim sağlayan ve akıllı çözümler sunan Art & Smart konsepti ile geliştiriliyor.

Emlak Mimar