TOKİ Aksaray Emekli kura çekilişi 2018

Aksaray Merkez Zafer Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen ve kuraya kalan 278 adet emekli vatandaşlar için kura 4 Ocak'ta çekilecek..

 
 

TOKİ

Aksaray Merkez Zafer Mahallesi Projesi bünyesinde inşa ettirilen ve kuraya kalan 278 adet emekli vatandaşlar için ‘’ Konut Belirleme Kurası’’ 377 adet konut için “ Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası ”, 03 Ocak 2018 tarihinde Atatürk Spor Salonu’nda saat 11:00’de gerçekleştirilecek.

Konutları belirlenen Emekli vatandaşlar, 08 – 31 Ocak 2018 tarihleri aralığında T.C. Ziraat Bankası Aksaray Şubesine gittikçe, yüzde oniki peşinat 180 ay taksit ya da yüzde 20 peşinat 240 ay taksit alternatiflerinden birini seçecek ve peşinatlarını yatırarak sözleşmelerini imzalayacaklardır. Evlerin taksit ödemeleri, konut teslimini takip eden ay başlayacak.

Aksaray Merkez Zafer Mahallesi Emekli Projesi bünyesinde hak sahibi olanlardan, kendisi ve eşi üstüne TOKİ’den konut satın alanlar ( devir etseler dahi ), bağımsız meskeni olanların hak sahiplikleri iptal edilmiştir.

Emlak Mimar