Tepe Nautilus Asya ve Avrupa’yı buluşturacak

29 Ekim’de açılacak Marmaray ile Kadıköy-Kartal metrosunun aktarma duraklarının arasında yer alan Tepe Nautilus, İstanbul’un en önemli buluşma noktala...

 
 

Dekorasyon

İstanbul’un köklü alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus, yenilenen yüzüyle Avrupa ve Asya’yı buluşturacak. Ziyaretçi ihtiyaçlarını dikkate alarak iç dekorasyonunu ve logosunu yenileyen Tepe Nautilus, değişik zevklere hitap eden mağaza ve yeme içme mekânlarıyla çok yeni bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

29 Ekim’de açılacak Marmaray ile Kadıköy-Kartal metrosunun aktarma duraklarının arasında yer almakta olan Tepe Nautilus, İstanbul’un çok önemli buluşma noktalarından biri olacak.

Tepe Nautilus Ticaret merkezi Müdürü Mahmut Metin Gültekin, Tepe Nautilus olarak 11 yıldır başta Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar ve Göztepe olmak üzere Anadolu Yakası’nın çok önemli alışveriş noktası olduklarını söyledi. Tepe Nautilus’un açıldığı ilk günden bu yana mağaza karmasıyla dikkat çektiğini hatırlatan Gültekin, “Yenilenme çalışmalarımızı 18 ay gibi kısa bir zamanda tamamladık. Bu zaman zarfında ziyaretçilerimizin daha fazla alternatife ulaşması için yeni mağaza ve yeme içme mekânlarıyla anlaşmalar yaptık. Bütün bunları yaparken çevre düzenlemelerimizde de ziyaretçilerimizin keyif alacağı yeni mekânlar yarattık” dedi.

Tepe Nautilus’un yenilenme çalışmaları ile İstanbul’un ulaşımını hızlandırması bekleniyor olan Marmaray çalışmalarının paralel yürüdüğünü hatırlatan Gültekin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz Tepe Nautilus’un içerisinde yenilenme çalışmalarını sürdürürken, İstanbul’un iki yakasını buluşturacak Marmaray Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki istasyon inşaatı hemen yanı başımızda devam etti. Biz de yenilenme çalışmalarını yaparken, Marmaray ve Kadıköy – Kartal Metro duraklarının arasında olmamız sebebi ile artacak ziyaretçi girişlerini dikkate aldık ve Ayrılık Çeşmesi Durağı cephesinde ki girişimizi buluşma noktası olarak yeniledik. Ortak alanlarımızın yanında ek olarak mağaza ve yeme içme mekânlarını da değişik zevklere hitap edecek biçimde tekrar planladık. Marmaray’ın 29 Ekim’de açılmasından sonra, Tepe Nautilus olarak 29 Ekim devamında yalnızca Anadolu Yakası’nı değil İstanbul’un iki yakasını buluşturan ticaret merkezi olacağız.”

Emlak Mimar