Tem Avrasya Konutları ne zaman satışa çıkıyor?

Donatılar2019 sonunda teslim edilmesi planlanan TEM Avrasya Konutları projesinde binaların oturum alanı 4 bin 900 metrekare olarak belirlendi. Tem Avr...

 
 

Projeler

İstanbul Gaziosmanpaşa'da TOKİ'den aldığı arazide Fuzul Yapı'nın hayata geçireceği TEM Avrasya Konutları'nın satışa çıkacağı tarih belirlendi. Tem Avrasya Konutları bu ay satışa çıkyor. Projenin gelecek hafta salı günü 9 Mayıs'ta yapılacak lansman toplantısıyla satışa çıkacağı öğrenildi. Şuan ön talep toplama sürecinde bulunan projeye gerek lokasyon gerek ise Fuzul Yapı kalitesi nedeniyle ilginin yoğun olmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Fuzul Grup şirketi Fuzul Yapı, İstanbul Gaziosmanpaşa'da inşa edilecek proje 138 milyon 600 bin TL yatırım bedeline sahip bulunuyor. 17-18 katlı olacak şekilde 6 blok halinde yükselecek olan TEM Avrasya Konutları projesinde spor salonu, lise ve cami olacak. 18 bin 621 metrekare alan üzerinde yükselecek olan TEM Avrasya Konutları 612 konuttan 17 ticari üniteden oluşacak. Projede 362 adet 2+1 daire, 233 adet 3+1 daire, 17 adet 4+1 daire bulunuyor.

Donatılar
2019 sonunda teslim edilmesi planlanan TEM Avrasya Konutları projesinde binaların oturum alanı 4 bin 900 metrekare olarak belirlendi. Tem Avrasya Konutları projesinin sosyal olanakları arasında; kapalı havuz, sauna, fitness center, Türk hamamı, buhar banyosu, açık ve kapalı havuz bulunuyor.

Lokasyon
Fuzul TEM Konutları projesi konum olarak ulaşım olanaklarıyla da yatırımcıların ilgisini çekecek bir lokasyonda konumlanıyor. Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 350 metre, Atatürk Havalimanına ise 25 kilometre mesafede yer alıyor.

Proje ile ilgili daha ayrıntılı malumat için aşağıda bulunan formu doldurun.

Emlak Mimar