Tahincioğlu Palladium Tower’a taşınıyor

İnşaat çalışmalarının da hız kazanmasıyla birlikte teslim tarihi olan Aralık ayından önce Palladium Tower’ın tamamlanması öngörülüyor. Tahincioğlu Hol...

 
 

Emlak Rehberi

Anadolu Yakası’nın en prestijli A+ ofis projelerinden biri olan Palladium Tower; dünyanın önde gelen firmaları tarafından talep görmeye devam etmektedir.

İnşaat çalışmalarının da hız kazanmasıyla beraber teslim tarihi olan Yılın son ayından önce Palladium Tower’ın tamamlanması öngörülüyor. Tahincioğlu Holding, Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat’ın da binanın en üst 3 katına taşınacağı Palladium Tower, kaba inşaatın tamamlanmasıyla beraber daha çok dikkat çekmeye başladı.

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkati çeken Tahincioğlu, İstanbul Ataşehir’de kullanıma sunduğu A plus ofis projesi Palladium Tower; dünyanın önde gelen firmaları tarafından kiralamalarına hızla devam etmektedir. İnşaat çalışmalarının da hız kazanmasıyla beraber Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi’nin hemen karşısında yer almakta olan Palladium Tower’ın teslim tarihi olan Yılın son ayından önce tamamlanması öngörülüyor. Tahincioğlu Holding, Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat’ın da binanın 40, 41 ve 42 numaralı katlarına taşınacağı Palladium Tower kaba inşaatın tamamlanmasıyla beraber daha çok dikkat çekmeye başladı. Dünyanın önde gelen uluslararası firmalarının gözdesi olmaya devam etmekte olan ve en üst katta yer almakta olan lounge alanı ile beraber 43 kat olarak yükselmesi ön görülebilen Palladium Tower; toplam 55.000 m2 kiralanabilir alanı, BMS (Building Management System) akıllı bina sistemi, Leed Gold sertifikası özellikleri ile misafirlerine bir ofisten çok çok fazlasını sunacak.

Ofislerinde brüt 3,90 m. tavan yüksekliğine sahip, ısıtma, soğutma, havalandırma, sulama, enerji izleme, depreme sağlam A sınıfı cephe ve yangın gibi olağanüstü hallerde misafirlerinin temel ihtiyaçları ve güvenliği dikkate alınmak suretiyle geliştirilen akıllı bina Palladium Tower, sosyal yaşam imkanları ile de dikkatleri üstüne çekiyor. Toplam 100.000 m2’lik inşaat alanına sahip projede, 15 insandan 250 kişiye kadar farklılaşan kapasiteleri ile 9 adet toplantı ve seminer salonu, kafeterya, fitness center, market, lostra, kuru temizleme, bay bayan kuaför ve iş stresinden uzaklaşmak isteyenler için bir de 170 m yükseklikte Lounge alanı yer almakta.

Emlak Mimar