Türkiye’nin en stil sahibi projesi Ev’re seçildi

Gedizler Yapı’nın markalı konut sektöründeki ilk projesi Ev’re, bu yıl 3. düzenlenen Fashion TV ödüllerinde ‘Türkiye’nin en stil sahibi konut projesi”...

Emlak Rehberi

Türkiye’de moda dünyasının Oscar ödülü niteliğini taşıyan “3. Fashion TV Moda Ödülleri” töreni dün akşam gerçekleştirildi. Gedizler Yapı tarafından bina edilen Ev’re, “Türkiye’nin En Stil Sahibi Konut Projesi” ödülünün sahibi oldu...

Gedizler Yapı’nın markalı konut sektöründeki ilk projesi Ev’re, bu sene 3. düzenlenen Fashion TV ödüllerinde ‘Türkiye’nin en stil sahibi konut projesi” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin tek moda ödülleri olan “3.Fashion TV Moda Ödülleri” Ece Vahapoğlu ve Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunda, Billionaire İstanbul’da gerçekleştirildi.

Ödül gecesinin görüntüleri 202 ülkenin Fashion TV ekranlarında yayınlandı, 28 ayrı kategorinin kazananlarıyla beraber ödül alan Ev’re konut projesi 202 ülkenin TV ekranlarında adından söz ettirmiş oldu.

Ev’re projesi, en iyi sosyal alan kurgusu, en iyi peyzaj kurgusu, en konforlu yaşam alanları çözümleri ile “en stil sahibi konut projesi” ödülünün sahibi oldu.

55 bin metrekare arazide gerçekleştirilen projenin yüzde 90’ı yeşil alandan oluşuyor. Çevreye ve doğaya önem veren Ev’re projesinin konsepti, arsasında bulunan 35 senelik fıstıkçamı ağaçlarına göre projelendirildi.

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezlerinden Sancaktepe’de bina edilen, ödüllü projede yatırım için şimdi doğru zaman; %12’ye varan indirimler ve ödeme kolaylıkları ile konut fiyatları 182 bin tl'den başlıyor.

Emlak Mimar