Sur Yapı’dan Vitrin projesinde lansman öncesi indirim

Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metre kareden fazla inşaat gerçekleştirerek binlerce prestijli konut, ofis, ticari iş merkezi ve alışveriş...

 
 

Projeler

Sur Yapı’nın Maslak’a takriben beş dakika mesafedeki Vitrin projesi lansman öncesi yüzde on indirim, yüzde elli peşin 48 ay taksit farksız ödeme fırsatı ve herkesten önce evinizi seçme ayrıcalığıyla satışta!

Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metre kareden fazla inşaat gerçekleştirerek binlerce prestijli konut, ofis, ticari iş merkezi ve alışveriş merkezi projesine imza attı.

Sur Yapı’nın yeni projesi Vitrin ‘Evin en şık durumu’ sloganı ile son devirlerde konut yatırımlarının arttığı Avrupa TEM otobanı üstünde, İstanbul’un en Maslak-Levent gibi önemli iş, ticaret ve yaşam merkezlerine dakikalar mesafede yer almakta olan Sultangazi’de yaşama geçiyor. TEM otoyoluna cepheli olarak konumlanan Vitrin, Hasdal Kavşağı’na 7 km, Türk Telekom Arena’ya 13 km ve Levent-Maslak hattına ise araç ile yalnızca beş dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

İstanbul’un hareketli ve canlı yaşantısının içinde Vitrin, Sur Yapı imzasıyla İstanbul Avrupa yakasında Avrupa TEM otyoluna komşu Sultangazi’de yükseliyor. Yaklaşık 11 bin metre karelik bir alanda inşa edilecek Vitrin projesi, hemen yanındaki 120 dönümlük dev şehir parkıyla bulunduğu konumda sadeliğiyle derin bir nefes etkisi yaratıyor.

İnşaat aşamasındaki Kabataş – Beşiktaş – Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro hattına yalnızca 2 dk yakınlıkta yer almakta olan projeden Atatürk havaalanına da metro ile ulaşım imkanı olacak. Metro inşaatı tamamlandığında başta Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Beşiktaş, Atatürk Havalimanı, Kadıköy, Üsküdar, Kartal gibi İstanbul’un merkezi yerlerine metro ve diğer toplu ulaşım bağlantıları ile rahat bir biçimde erişmek mümkün olacak.

İstanbul’un en önemli iş merkezlerine yakınlığıyla şehrin tam kalbinde yer alan Suryapı Vitrin, bir baza üzerinde 4 konut bloğu ile 1 ticari bloktan oluşan 52 metrekareden 407 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde, normal katlar ile bunların dışında bahçe kullanımlı ve teraslı olmak üzere toplam 239 özel daireden oluşmakta.
1+1 daireler 279 bin, 2+1 daireler 381 bin, 3+1 daireler 669 bin ve 4+1 dairelerin 1 milyon 270 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışlarına başlandığı Sur Yapı Vitrin’de bu fiyatlar üzerinden lansmana özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

Tamamı peşin ödemelerde lansmana özel uygulanan yüzde 10’luk indirimin yanı sıra ayrıca yüzde 5 daha indirim uygulanmakta. Projede bunun dışında yüzde 50 peşin, kalan %50 ise 48 ay vade farksız ödeme veya yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi kalan teslimden itibaren 3 yıl vade farksız ödeme ile daire sahibi olabilmek mümkün.
Sur Yapı Vitrin projesinin teslimlerinin 2016 Haziran’da yapılması planlanıyor.

Emlak Mimar