SUR Yapı'dan Antalya'da İndirimli Konut Kampanyası

1+1 daireler 1.200, 2+1 daireler 2.000 ve 3+1 daireler 3.000 ₺’den başlayan taksitlerle alınabiliyor...

 
 

Emlak Haberleri

Konut kredi faizlerinde yapılan indirimin ardından inşaat firmaları da kampanyalar düzenlemeye başladı. Sur Yapı, hem ev almak isteyenler için, hem de gayrimenkul yatırımcıları için yeni bir kampanya oluşturdu.

Bu özel kampanya, Sur Yapı’nın Kepez-Santral bölgesindeki Antalya Projesi’nde geçerli olacak. Kampanya dahilinde faizler kamu bankalarının açıkladığı orandan daha da aşağıya, yüzde 0.69’a çekiliyor. Kampanya kapsamında şirket peşinatı 1 yıl öteliyor ve vade farksız 5 yıla bölüyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Bu modelde 180 ay vade uygulanırken peşinatlar 12, 24, 36, 48 ve 60’ıncı aylarda vade farksız taksitlerle ödeniyor.

SUR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı, Altan Elmas şunları kaydetti:

0.99’luk konut faiz indirimi, hem sektörümüze hem de Türkiye piyasasına büyük bir nefes aldırdı. Devletimiz ve kamu bankalarımızın teşvikiyle konut sektörüne büyük katkı sağlayacak bu önemli adıma bizim de kayıtsız kalmamız mümkün olamazdı. Ekonominin lokomotifi olan gayrimenkul sektörümüzün hız kazanması için fedakârlık yapmaktan, elimizi taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmedik.

Antalya Projesi’nde 2019 yılının Aralık ayında teslimlerin başlaması planlanıyor. Tamamlandığında yaklaşık 70 bin kişinin yaşayacağı projenin kendi hastaneleri, okulları, spor alanları, kültür alanları, camileri, alışveriş merkezi, alışveriş caddesi, dev şehir parkı ve ulaşım ağı olacak.

Emlak Mimar