Sur Yapı'dan 9 proje için 60 ay vade farksız kampanya

Sur Yapı, 9 projesi için yeni başlattığı “Olur olur bal gibi olur” isimli yeni kampanya ile hem peşinatı hem de vade farkını sıfırladı..

 
 

Projeler

Emlak sektörünün güçlü oyuncuları birbiri ardına yeni kampanyalara imza atmaya başladı. Sur Yapı, yeni başlattığı “Olur olur bal gibi olur” isimli yeni kampanya ile hem peşinatı aynı zamanda vade farkını sıfırladı. Kampanya, Sancaktepe'de Lavender, Ispartakule'de Bahçeyaka, Ümraniye'de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Bursa Nilüfer'de Marka Rezidans, Güneşli'de Mirage Rezidans, Sultanbeyli'de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Eyüp'te Axis İstanbul Ofis projelerinde olmak üzere toplam 9 Sur Yapı projesinde geçerli olacak.

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

2017 senesinde yatırımlarını hız kesmeden sürdüreceklerini belirten Sur Yapı Yönetim başkanlığı Başkanı Altan Elmas, “Bu sene geçtiğimiz seneden daha iyi bir sene olacak. Yatırımlarımıza, konut ve ofis projelerimize ve kampanyalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Sur Şirketler Grubu kapsamında yer almakta olan Sur Yapı, geçtiğimiz sene 650 milyon türk lirası ciro elde etti. Bu sene da 2,7 milyar TL yatırımla 6 değişik bölümde 8 proje hayata geçirecek. 8 projede 2 bin 558 konut ve 148 ticari alan olmak üzere toplam 2706 bağımsız kısım satışa çıkarılacak. Geçtiğimiz seneden satışı devam etmekte olan projeler ile 3 bin 531 adet bağımsız bölüme ulaşacak olan Sur Yapı, 2017 senesinde 3.6 milyar TL'lik portföy yönetecek” dedi. Elmas, vadelerin 20 seneye çıkmasının da sektöre ivme katacağını belirterek, şirket olarak bu kampanyaya destek vereceklerini söyledi.

ENERJİDE ATAK

Şirket, Nisan'da Bursa'daki Marka AVM'yi açacak. Elmalı RES santrali 2017 senesinin ilk gibi aylarda devreye alınacak. Eylül ayında ise Kurtini RES santrali devreye girecek. Böylelikle 180 milyon liralık enerji yatırımı faaliyete almış olacak.

https://www.suryapi.com.tr/

Yeni Şafak

Emlak Mimar