Sur Yapı'dan 14 projede "Aynen Öyle" kampanyası

Sur Yapı, ‘Aynen Öyle’ isimli kaçırılmayacak yeni bir kampanyaya başlıyor. Kampanya dahilinde sıfır peşinat ve sıfır faiz ile yatırım yapılabiliyor..

 
 

Projeler

Sur Şirketler Grubu kapsamında bulunan Sur Yapı, ‘Aynen Öyle’ isimli kaçırılmayacak yeni kampanyaya başlıyor. Sur Yapı, kampanyanın dahilinde sıfır peşinat ve sıfır faiz ile yatırım yapmak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor. Kampanya bünyesinde ek olarak 120 ay 0,45 vade imkanı da sunuyor.

14 Sur Yapı Projesi Kampanya Kapsamında!

Kampanyanın dahilinde Sancaktepe’de Lavender, Sultanbeyli’de İlkbahar 1-2 ve Gölbahçe Evleri, Ümraniye’de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Koşuyolu’nda Excellence, Maltepe’de Yeşilmavi, Eyüp’te Axis Ofis, Ispartakule’de Bahçeyaka, Güneşli’de Mirage Rezidans, Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı Evleri ve Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projeleri yer almakta.

Sur Yapı Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener; “Yılbaşından bu yana hem projelerimize aynı zamanda kampanyalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sur Yapı olarak, hareketli, büyük fırsatlar sunan ve topluma pozitif mesajlar veren cazip kampanyalar yapıyoruz. Yeni kampanyamız ‘‘Aynen Öyle’’ yi hazırlarken de yılın süper star kampanyası iddiası ile yola çıktık. 14 projemizde 500 konutla sınırlı olacak kampanyamızda faizi ve peşinatı sıfırladık. İstanbul’un 11 ilçesinde ve Bursa’da olmak üzere değişik gelir guruplarındaki konut alıcılarının ve yatırımcılarının bütçelerine münasip geniş yelpazede projelerimiz bulunmakta. Böylece biri birinden değişik konseptli ve hikayesi olan konut ve ofis projelerini kampanya bünyesinde sunuyoruz. Artan inşaat maliyetleri sebebiyle gayrimenkul alanında önümüzdeki zamanda fiyat artışının gerçekleşmesi bekleniyor. Fiyat artışlarından önce konut satın alıcıları için ‘Aynen Öyle’ kampanyamızın büyük fırsat oluşturacağını düşünüyoruz. Konut ve ofis projelerimizi kapsayan bu kampanya bünyesinde yatırımcılar tasarruflarına dokunmadan üstelik faiz ödemeden konut yahut ofis sahibi olacaklar. Ek olarak bu büyük kampanyanın markalı konut sektörünün dinamizmini artıracağını düşünüyoruz” dedi.

https://www.suryapi.com.tr/

Emlak Mimar