Sur Yapı Turkuaz Etabı Projesi

Sur Yapı Turkuaz Etabı Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

 
 

Projeler

Antalya'da yeni Antalya sloganıyla yola çıkan Sur yapı turkuaz etabının da satışına başladı. Kepez'de 1 milyon 300 bin m2'lik dev bir alana bina edilen kentsel dönüşüm projesi Sur yapı gibi güçlü firma tarafından kullanıma sunuluyor. Proje tamamlandığı andan başlayarak toplam 70 bin kişinin konforunu süreceği yeni yaşam alanı olacak. Konutlar, ofisler, ticari alanlar biçiminde çok seçenek sunulan projede 19 bin bağımsız parça var.

Sur Yapı Turkuaz Etabı Projesi kat planları, teslim tarihi, misal daire ve sosyal etkileşim alanları

Projenin büyüklüğü kadar yatırım değeri de hayli büyük. 8 milyar liraya mal olacak proje tam 8 senede bitirilecek. Proje de yaşam etaplar durumunda başlarken turkuaz etabında da satışlar başladı bile. Proje de ilk etabın teslimi Aralık 2019 itibarı ile gerçekleşecek.

Proje de 1+1'den başlamak suretiyle 4+1'e kadar konut seçeneğiniz var olan. 157 bin m2'lik bir alan şehir parkı olarak ayrılmış ve 249 bin metrekaresi yeşil alan olarak ayrılmış. Projede sosyal kullanım olarak parkın peşi sıra çocuklar için oyun alanları, gölet, iskele, kafe ve restoranlar, spor yapma alanları, semt pazarı, sera, piknik alanları, etkinlik alanları, pergolalar ve dinlenme alanları, yürüyüş & koşu & bisiklet sahaları yer alacak.

Sur Yapı Turkuaz Etabı Projesi - emlakmimar.com

Bunun yanında hayatı kolaylaştırmak adına proje de sağlık kurumları, okul, bankalar, devlet kurumları, tramvay, müze ve kütüphane, Teknokent ve alışveriş merkezlerine de bölgeler ayrılmış halde

Sur Yapı Turkuaz Etabı Projesi konut fiyatları ve satış seçenekleri

57 binden fazla ön talep bilgi formunun doldurulduğu ve 30 kasım 2017'de satışa sunulmasının sonrasında bugüne kadar 1400 konut satışının gerçekleştiği Sur Yapı Antalya'nın Turkuz etabında da ön satışlar başladı.

Projede 18 Şubat 2018 tarihinden itibaren satışı devam etmekte olan dairelerde

1+1'lerde 107.000,

2+1'lerde 217.000,

3+1'lerde 317.000 Liradan başlamakta.

Sur Yapı Turkuaz Etabı Projesi Nerede?

Emlak Mimar