Skyland İstanbul’un teslim tarihi yine ertelendi

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinden Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul'a yeni bir soluk getirecek rezidans, otel, AVM ve ofis bölümlerinden ol...

 
 

Projeler

Eroğlu İnşaat'ın projesi Skyland İstanbul projesi bir türlü teslim edilemedi. 2014'den beri devamlı ertelenen Skyland İstanbul projesinin teslim tarihi bir defa daha ileri bir tarihe ötelendi.

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinden Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul'a yeni soluk getirecek rezidans, otel, AVM ve ofis kısımlarından oluşan Skyland İstanbul projesinin inşaatına 2012 tarihinde başlamıştı. Teslim tarihi devamlı farklılaşan proje takriben 5 yıldır bir türlü tamamlanamadı. Projede son tarih Ağustos 2017 olarak belirtiliyor.

Eroğlu Gayrimenkul imzası taşıyan ve yapımına 2012 senesinde başlanan Skyland İstanbul projesi 46 bin metrekare alan üstünde konumlandırılmış 3 kule, onları biri birine bağlayan meydan ve bu meydanda yer almakta olan AVM'den oluşuyor.

Toplam altıyüz bin metrekare inşaat alanına sahip olan Skyland İstanbul projesinde, 830 adet konut ve 504 adet ofis yer alır. Konut büyüklükleri 56 metrekare ile 322 metrekare aralığında değişen projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire türleri sunulmaktadır.

Emlak Mimar