Skyland İstanbul’un ofis kulesi satışa çıktı

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de inşa edilen ve içinde rezidans, AVM, ofis ve uluslararası bir otel zinciri bulunan Skyland İstanbul projes...

 
 

Projeler

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de bina edilen Skyland İstanbul projesinin ofis kulesi satışa çıktı. Şehrin merkezinde, kolay ve rahat ulaşımla şık ve lüks bir ofis hayatına adım atmak isteyenler için tasarlanan Skyland istanbul Ofis, yeni nesil ofis teknolojilerini iş dünyasının en fazla tercih edilen adresinde sunuyor.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de bina edilen ve içerisinde rezidans, AVM, ofis ve milletlerarası bir otel zinciri bulunan Skyland İstanbul projesinin ofis kulesi satılmaya başlandı. Şehrin kalbinin attığı merkezde, deniz ve orman manzaralı, lüks ve modern ofis projesi olan Skyland İstanbul Ofis, 83 – 2.195 metrekare aralığında değişik ofis seçeneklerini, keyifli ortak alanları ve özel sosyal imkânları konfor ve lüks ile birleştirdi. TEM’den direk girişi olan tek ofis projesi olması özelliği ile dikkati çeken Skyland İstanbul Ofis, akıllı ofis teknolojileriyle çalışma hayatına yeni soluk getiriyor. 7.740 Liradan başlayan metrekare fiyatıyla satışa çıkan Skyland İstanbul Ofis, ihtiyaca göre tasarlanarak kullanıma sunulmakta

Şehrin merkezinde modern ve lüks ofisler

Skyland İstanbul Ofis TEM otoyolundan giriş alarak direkt bağlantı sağlamasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması; şehirde bulunan alışveriş merkezleri, iş alanları, hastaneler, havaalanı, metro, köprüler ve metrobüs hattına yakınlığı gibi pek çok avantajı da yatırımcısına sunan Skyland İstanbul Ofis, sosyal hayattan kopmadan çalışmanın keyfini sunuyor.
Sosyal donatıları ile konforlu ve lüks bir iş ortamı sizi bekliyor

Son dönem teknolojiler ve sosyal donatılarıyla da dikkati çeken Skyland İstanbul Ofis; SPA, Wellness ve spor salonuyla öğle tatilinde kendinize zaman ayırmanızı sağlarken, sayısız lüks restoran, cafe ve kat bahçeleriyle sosyal hayatı ofiste de devam ettirmenize olanak tanıyor. Misafirlerin toplantılardan önce keyifli dakikalar geçirmesini sağlayan Skyland İstanbul AVM’de dünyaca tanınan lüks markalardan bir karma sunuyor.

Her ihtiyacınıza anında cevap Skyland İstanbul Ofis’de

Açık ve kapalı otoparkıyla çalışanların ve misafirlerin otopark sıkıntısına da son veren Skyland İstanbul Ofis’te elektrikli araba şarj merkezi de bulunmakta. Skyland İstanbul Ofis ek olarak çalışanların hayatını kolaylaştırmak için bir çok özelliği tek çatı altında topluyor; Skyland İstanbul Ofis bütün özelliklerinin yanında kapalı-açık otoparklardan vale hizmetine kuru temizlemeden sağlık merkezi hizmetlerine kadar çalışanların bir çok acil ihtiyacına cevap verecek concierge hizmetlerini de içerisinde barındırıyor.

Emlak Mimar