Skyland İstanbul’da ofisler kendi kendini ödüyor

Skyland İstanbul'un şehir ve orman manzaralı Tower OfisleriProjedeki Tower Ofisler, yatırımcısına 360 derece manzarasıyla Belgrad Ormanı ve İstanbul'a...

 
 

Projeler

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe'de hayata geçirilen ve konut ile ofislerde teslimlere çok az bir süre kalan Skyland İstanbul'da ödeme kolaylıkları kampanyası başladı. Projede; Tower, Loftve Flatofisler için kısa bir süre devam edecek kampanya dahilinde ofisler yatırımları için ''0 peşinat 60 ay vade farksız 8 bin 920 TL taksitle'' veya ''yüzde 5 peşinatla 50 ay şirket bünyesinde'' ödeme fırsatları başladı.

Skyland İstanbul'un şehir ve orman manzaralı Tower Ofisleri
Projedeki Tower Ofisler,yatırımcısına 360 derece manzarasıyla Belgrad Ormanı ve İstanbul'a bakarak çalışma ortamı sağlıyor. Geniş ve istenildiği gibi tasarlanan yapısı, teknolojik altyapısı ve benzersiz sosyal olanaklarıyla, çalışmaktan keyif alınacak bir ortam sunuyor. 628 ofisin bulunduğu Skyland İstanbul'un ofis kulesi toplam 120 bin metrekare ofis alanından oluşuyor. Tower ofisler yüksek yatırım değeri ve 83 metrekareden birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabiliyor.

Skylan İstanbul'un yüksek tavanlı LoftOfisleri
Projede yaklaşık 90 bin metrekare kiralanabilir alana sahip ve tek katta 190 metrekareden 1200 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler ise 7 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Eklenebilen asma katlarla modern loft ofis özelliklerinin çalışanlarca yaşanmasına olanak tanıyor.Skyland İstanbul'un üç kulesini birleştiren meydana bakan Loft Ofisler, çalışanlarının gün ışığından da yararlanmasına olanak sağlıyor.

Skyland İstanbul'un ferah çalışma ortamı sağlayanFlatOfisleri
Özgün ve farklı mimarisi, teknolojik üstünlükleri, lüks donatıları ve iş dünyasının merkezindeki lokasyonuyla Skyland İstanbul'un bir başka ofis seçeneği olan Flat Ofisler toplamda 17 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alanıyla Cendere Caddesi üzerinden direk giriş olanağı sunuyor. Yüksek tavanları ile ferah çalışma ortamı sağlayan mimarisine ek olarak orman manzarasına bakması flat ofisleri cazip kılan ve iş yerinize prestij katacak önemli özellikleri arasında yer alıyor. 6 bağımsızbölümdenoluşan Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da yeralıyor.

Emlak Mimar