Skyland İstanbul’da indirim fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de inşaatına başlandığı ilk günden bu yana Skyland İstanbul projesinin ofis bloğu satışları TL cinsinden ödem...

 
 

Projeler

Eroğlu Gayrimenkul’ün Skyland İstanbul Ofis bloğu satışa çıktığı günden başlayarak Tl ile satış yapmanın avantajını yaşıyor. Skyland İstanbul Ofis bloğu, TL satışlarına devam etmenin yanında %10 indirim ve cazip ödeme koşullarıyla sunulmakta

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Seyrantepe’de inşaatına başlandığı ilk günden bu yana Skyland İstanbul projesinin ofis bloğu satışları TL cinsinden ödeme planıyla cazibesini sürdürüyor.

Skyland İstanbul Ofis bloğu, son zamanda bilhassa döviz kuru üstünden değerlendirilen ve yüksek kur nedeni ile alıcılar tarafından tercih edilmeyen ofisler arasında satışa çıktığı günden başlayarak Türk Lirası’yla hizmet vermesinden ötürü ön plana çıkıyor. Skyland İstanbul Ofis, satın almalarda %10 peşinat ve altmış ay vade farkı olmadan ödeme imkânının yanında %10 indirim fırsatıyla sunulmakta. Skyland İstanbul Ofis bloğu, hassaten yurtiçi piyasada lojistik, faktoring, medya prodüksiyon şirketlerinin yanında uluslararası yatırımcılar, global ölçekteki önemli markalar, uluslararası şirketlerin İstanbul temsilcilikleri kat bazında ilgi gösteriyor.

Merkezi lokasyonuyla dikkati çekiyor

TEM otoyolundan giriş alarak direkt bağlantı sağlamasıyla ulaşım kolaylığı sağlayan Skyland İstanbul Ofis, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üstünde olması; şehirde bulunan alışveriş mağazaları, iş alanları, hastaneler, havaalanı, metro, köprüler ve metrobüs hattına yakınlığı gibi bir çok avantajı da yatırımcısına sunuyor. Açık ve kapalı otoparkıyla çalışanların ve misafirlerin otopark sıkıntısına da son veren Skyland İstanbul Ofis’te elektrikli araba şarj merkezi de bulunmakta. Skyland İstanbul Ofis ek olarak çalışanların hayatını kolaylaştırmak için bir çok özelliği tek çatı altında topluyor.

Emlak Mimar