Sky Blue İstanbul’da lansman indirimi

Royal Group’un özellikleriyle dikkat çeken projesi Sky Blue’da satışlar devam ediyor. Projenin ayrıntılarını Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli’den...

Emlak Rehberi

Sky Blue İstanbul projesi lansmana özel yüzde oniki indirimle satışa çıktı.

Royal Group’un özellikleriyle dikkat çeken projesi Sky Blue’da satışlar devam ediyor. Projenin ayrıntılarını Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli’den aldık...

Royal Group’un ilk projesi Sky Blue İstanbul; özellikleri ve yapısıyla alışılagelmiş inşaat yapılarının arasından sıyrılıyor... Kentsel dönüşüm yasasının da tetiklemesiyle; yapılan konutların deprem gerçeğinden uzak bir şekilde inşa edilmesinden dolayı, iş hayatındaki yılların tecrübesini aynı inşaat ortaklığında buluşturan Royal Group’un hedefinin; “kalite ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden gelecekteki nesillerin de güvendiği evler-yapılar kurmak ve geleceğe bırakmak” olduğunun altını çizen Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli: “Royal Group ortaklarının, yılların getirdiği tecrübeden yararlanarak ve uzun yıllardır Kartal’ın yapısını doğru gözlemlemenin verdiği güvenle bölgeye, Türkiye’deki deprem gerçeğini de göz ardı etmeden ‘sağlam’, ‘kaliteli’, ‘güvenli’ ve tasarımı kendine has konutlar inşa ediyoruz” diyor.
Kartal’da yer alan Sky Blue İstanbul’un yaşam alanından öte, yatırım için de karlı bir finansal enstrüman olduğunun da altını çizen Royal Group Yönetim Kurulu Başkanı Çehreli; “Dairenizin bulunduğu bölge 3 yılda %80 oranda değer artışı öngörülen en karlı bölgelerden biridir...” diyor.

SKY BLUE; 365 gün tatil yapacağınız bir tatil beldesi

“Teknolojiyi duygularınızın emrine verdik” sloganıyla “güneyin huzurunu kent yaşamına taşıyoruz” diyen Royal Yönetme idaresi Başkanı Çehreli, Sky Blue projesinin detaylarını ise şöyle sıralıyor: “3880 m2 arsada yalnızca 87 daire bulunan Sky Blue İstanbul’da bütün daireler güney cephesine bakıyor. Bu bizim dikkat çekmeye çalıştığımız çok önemli özelliğimiz. Yalnızca parmağınızı dokundurarak girebileceğiniz çelik daire kapıları ise hayatınızı kolaylaştıracak türden. Vakumlu kat süpürge sistemi vesilesiyle uyuyan bebeğinizin odasında bile tozsuz, gürültüsüz temizlik yapabilirsiniz. Kısaca; Kartal’da Marmara’nın incisi Prens Adaları’nın tam karşısında leb-i derya bir yaşam vaat eden Sky Blue, envaiçeşit konforun düşünüldüğü gün boyu güneş alan ve 3.60 m kat yüksekliğine sahip ferah daireleriyle diğer yapılardan ayrılıyor.”

*Sky Blue’nun %87’si yeşil alan
*Daire başına 45.5 m2 yeşil alan düşmekte
*Zenginulaşımalternatifleriyle istediğiniz her an her yerde olma imkanı; metroya, E-5 Karayoluna, deniz ulaşımına, çevre yollarına ve havalimanına kolayca erişim imkanı.
*Hastane, devlet-özel okullara, devlet kurumlarına, AVM’lere ve eğlence merkezlerine kapı komşusu.
*SKY Blue İstanbul sakinleri; sahil yolunda akşam gezintisi yaptıktan sonra, projenin sunduğu sosyal imkanlardan yararlanabilir, yaz ve kış kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu ve jakuzi keyfini sürebilir. Dileyenler havuz öncesinde geniş peyzaj alanı içinde yer alan koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurunda spor yapabilir, dileyenler ise ailesi ve dostlarıyla bahçede, neşeli bir barbekü partisinin tadını çıkarabilir.

Emlak Mimar