Sinpaş’tan çok kazandıracak proje: Gökorman

Topraktan kazanmanın 3 altın şifresini lokasyon, tasarım ve marka olarak sıralayan Sinpaş GYO yetkilileri; Gökorman projesinin İstanbul Anadolu Yakası...

 
 

Projeler

22 eylül 2017 cuma günü gerçekleştirilen basın toplantısının sonrasında peşin alımlarda dört bin 800 Türk lirasından başlaması planlanan çok cazip metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışlarına sunulan Gökorman projesi; Sinpaş GYO'nun Anadolu Yakasındaki 18. projesi olarak Ümraniye'de Şile Yolu üstünde hayata geçirilecek. 330 milyon Liralık yatırım değerine sahip olan Gökorman projesi 2 blokta 420 konuttan meydana gelecek. Büyüklükleri 48 ile 190 metrekare aralığında değişen ve 1+1'den 4+1'e kadar kat planında evlerin sunulduğu projedeki dairelerin yüzde 70'i 100 M²'den büyük bina edilecek.

Topraktan kazanmanın 3 altın şifresini lokasyon, tasarım ve marka olarak sıralayan Sinpaş GYO yetkilileri; Gökorman projesinin İstanbul Anadolu Yakasının gözde lokasyonlarından Ümraniye'de yüzde 30'a varan fiyat avantajıyla satışa sunulduğunu, yeşili gökyüzüne taşıyan değişik mimarisiyle öne çıkacağını ve arkasında Sinpaş gibi güçlü markanın olduğuna dikkat çekerek projeden şimdi yatırım yapanların çok kazançlı çıkacağını belirtiyorlar.

Sinpaş Gökorman'da fiyatlar ve ödeme çizelgesi
Sinpaş Gökorman'da lansmana özel yüzde 20 ve peşin alımlarda yüzde 10 iskontoyla birlikte projenin metrekae satış fiyatları 4 bin 800 ile 6 bin 400 TL arasında değişiyor. Mayıs 2019'dan sonra teslimatların yapılması planlanan Gökorman'dan vadeli alımı tercih edenler için Sinpaş bünyesinde; yüzde 5 peşin verdikten 3 ay sonra yüzde 10 , 1 yıl sonra sonra yüzde 15 ile birlikte ilk 1 sene içinde yüzde 30'luk bir ödeme yapıyor. Konut teslimlerinde ödenmek üzere yüzde 35'lik bir balon ödeme alınıyor. Bakiye olarak kalan yüzde 35'lik kısım da 60 ay vade farksız olarak taksitlendiriliyor.

Emlak Mimar