Sinpaş'a Cityscape Katar 2017'de yoğun ilgi

Sinpaş GYO, gayrimenkul sektörünün en büyük uluslararası organizasyonlarından biri olan Cityscape Katar 2017’de yerini almaya hazırlanıyor. Sinpaş GYO, Cityscape Katar 2017’ye, Queen Central Park ve Bursa Modern projeleri ile katılacak.

 
 

Emlak Haberleri

Sinpaş GYO, Türkiye’de her geçen gün gelişen gayrimenkul alanında markalı konut projelerinde öncülüğü üstleniyor, daha önce denenmemiş özgün projelerin altına imza atıyor. 80 binden fazla kişiye mutlu yaşam alanları sağlayan Sinpaş, temalı konut projeleriyle yaşam ve konut anlayışını değiştirmeye devam etmektedir.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Gacemer: “ Körfez yatırımcısının Türkiye’ye ilgisi yüksek”

Yabancı yatırımcıların Türk gayrimenkul sektörüne ciddi bir ivme kazandırdığını belirten Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer şunları söyledi:

“Cityscape Katar 2017 fuarı, Körfez yatırımcısına ulaşmak için önemli bulunan bir fırsat. Yabancı yatırımcıların ve hassaten Katarlıların Sinpaş projelerine ilgisi daima yüksek. Yabancılara Türk vatandaşlığı hakkı getirilmesi, Türkiye gayrimenkul sektörü için önemli bulunan bir fırsat oldu. Türk Vatandaşlığı Kanunu ile artık 1 milyon dolarlık gayrimenkul satın alan yabancılar Türk vatandaşı olabiliyor. Körfez ülkelerinin Türkiye’nin yakınında olması da yatırımcılara hem mesafe aynı zamanda kültürel açıdan bir yakınlık hissettiriyor ve bu avantajlar yatırımcıları ülkemize çekiyor. Türkiye gayrimenkul sektöründeki verilere göre, Katarlı yatırımcılar konut satın alır iken lüks ve büyük daire tiplerini tercih ediyor. Daha fazla 3 1, 4 1 daire tiplerine ilgi gösteren Katarlılar şimdiye kadar projelerimizden Bosphorus City, İstanbul Sarayları, Bursa Modern ve Queen Central Park’a yoğun ilgi göstererek, değişik seçeneklerde yaşam alanlarına hem oturum aynı zamanda yatırım amacı ile sahip oldu. ‘’

Türkiye’nin ilk ‘HIGHLIFE’ temalı projesi: Queen Central Park Bomonti

Queen Central Park, Sinpaş imzası ile şehrin kalbi Bomonti’de yükselen lüks ve ihtişamın yeni adresi olacak bir rezidans projesi. Kendine ait on bin metrekarelik ‘Şehir Parkı’ ile şehrin tam merkezinde yeşillikler içinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. Queen Central Park Bomonti, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve “HIGHLIFE” temalı evleri vesilesiyle hayli avantajlı bir yatırım fırsatı da sağlıyor.

Yaşam kalitesi maksimum şehirlerden Bursa’da uluslararası ödüllü ilk ve tek proje: Bursa Modern

Bursa, tarihi, kültürel ve doğal mirası ile UNESCO tarafından ilk kez ‘2017 Avrupa Yeşil Başkenti’ unvanına aday şehirler arasında gösterildi. Bursa, benzer zamanda dünya çapında 5 bin kenti yaşam kalitesi standartlarına göre kıyaslayıp, her sene ‘Yaşam Kalitesi Azami Şehirler’ listesi oluşturan Numbeo’nun listesinde 28. sırada yer almakta.

Bursa’da avantajlı konut fiyatları, yatırımcıları bölüme çeken unsurların başında geliyor. Konut fiyatlarının İstanbul’daki gayrimenkullerden 0-40 daha düşük olması, kira getirisinin İstanbul ile nerede ise benzer seviyede seyretmesi, konut yatırımcıları için büyük bir fırsat olarak öne çıkıyor.

Osmangazi Köprüsü’nün hizmete açılmasıyla İstanbul’un arka bahçesi şekline gelen Bursa, yerli ve yabancı konut alıcılarının yatırım için tercih ettiği bölümlerin başında geliyor. 26 bin metrekarelik göleti, yalıları, köşkleri, göl ve doğa manzaralı evleri ile Bursa Modern; şehrin en büyük ve mimarisi uluslararası ödüllü ilk ve tek projesi.

Cityscape Katar 2017

13-15 Mart 2017 tarihleri aralığında Doha, Katar’da düzenlenecek CITYSCAPE KATAR, ulusal ve milletlerarası arenada gayrimenkul geliştirme sektörüne yön veren firmaları ve yatırımcıları bir araya getirecek. Dünyanın en kapsamlı, en geniş çaplı gayrimenkul yatırım fuarlarından biri olan Cityscape, daha önce Dubai, Abu Dabi, Kuveyt, Mısır, Cidde, Güney Kore ve İstanbul’da düzenlenmişti.

Resmi Web Sitesi: https://sinpasgyo.com/

Emlak Mimar