Sinpaş,14 konut projesiyle 20 yıl vade kampanyasında

Sinpaş, Sinpaş Palas, Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi, İncek Life, İncek Blue, İncek Green Aquacity Denizli ve Bursa Modern projeleri ile 20 yıl vadeli konut satışı kampanyasına katıldı..

 
 

Emlak Haberleri

GYODER VE KONUTDER’in konut satın alımını kolaylaştırmak hedefiyle 1 Şubat 2017 tarihi itibarı ile başlattığı ve 31 Mart 2017 tarihine değin sürecek “20 sene vadeli konut kredili” konut sahibi olma kampanyasına Sinpaş da katıldı. Türkiye’de ilk kez özel sektörün 240 aya varan vadelerle ev satımı yapacağı tarihi kampanyada Sinpaş, bütün projelerini bu kampanyaya dahil etti.

Kampanyaya 14 proje ile tam destek

Sinpaş, konut satın almak isteyenler için tarihi bir fırsat olarak görülebilen “240 ay vadeli daire satımı” kampanyasına 14 projesi ile destek veriyor. Sinpaş GYO ve Sinpaş Yapı’nın İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de yer almakta olan projelerinde kampanyanın dahilinde toplam 3.000 konut en ideal vade ve ödeme koşullarıyla sunulmakta

Dolara inat 20 yıl vadeli kampanya

Dövizle ilgili ciddi maliyet artışının yaşandığı ama bu artışın fiyatlara yansıtılmadığı bu dönemde“240 ay vadeli ev satımı” kampanyası konut satın almak isteyenler ve gayrimenkul yatırımcıları için büyük bir fırsat sağlıyor. Tarihi kampanyada uzun vadeli ödeme seçeneği ile konut satışlarında önemli kabul edilen bir artış olması bekleniyor.

Sinpaş Holding Yönetme idaresi Başkanı ve GYODER Yüksek istişare İdaresi başkanı Avni Çelik, kampanyanın Gayrimenkulde Cumhuriyet tarihinin en büyük kampanyası olduğunu söyledi:

“Markalı konut üreticileri olarak bizler ülkemizin güçlü birliği için bir defa daha hep bir aradayız. 15 Temmuz’dan sonra kampanya yapmıştık; 2017’de bunu egale ediyoruz. Döviz artışı nedeni ile bu sene girdi maliyetlerimiz yükseldiği için konut fiyatlarında artış kaçınılmaz görünüyor. Ama, bizler bu sıkıntıya karşın bütün imkanlarımızı seferber ederek 2017 senesinde da konutta satış rekoru kırmayı hedefliyoruz. Cumhuriyet tarihinde ilk kez bu kadar uzun vadeli 240 aya varan vadelerle konut satımı yapılıyor. Ev sahibi olabilmek isteyenler, böyle bir fırsatı kaçırmadan kira ödemek yerine artık 20 sene vade ile konut satın alabilirler.”

Kampanya dahilinde;

Sinpaş Yapı Projeleri,

Altınoran, Marina Ankara, Sinpaş Palas, Liva, Köyceğiz, Aquacity Denizli

Sinpaş Gyo Projeleri,

Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, EgeYakası, Bursa Modern, Ege Vadisi

İncek Life, İncek Blue, İncek Green

Sinpaş, projelerindeki ödeme planlarını tüketiciye yine en özel ve en ideal koşullarla sunuyor. Kampanya ile konut sahibi olabilmek isteyenler 20 seneye varan vade ve biri birinden avantajlı ödeme çeşitleri iletarihi fırsatı kullanma şansına sahip oluyor.

120 ay için 0.45, 240 ay için 0.82’den başlayan faiz oranları ile 3802 Sinpaş kapsamında 100 aya varan avantajlı ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı.

Resmi Web Sitesi: http://www.sinpas.com.tr/

Emlak Mimar