Sinpaş Queen Central Park’ta %15 İndirim Fırsatı

Merkezi çevre, organik pazarlar ve antikacılardan, dilediğiniz zaman uğrayabileceğiniz kafelere ve eğlence hayatına kadar, size cazip gelecek her şey ...

Projeler

Sinpaş GYO kalitesiyle Şişli Bomonti'de uygulamaya alınan Queen Central Park, samimi mahalle kültürünü içinde barındıran ve bu sıcaklığı üst seviye yaşam konforuyla birleştiren yeşillikler içerisinde bir proje olarak ön plana çıkıyor. Bomonti'nin yeni konut projeleri ile hızla geliştiği böyle anlarda Sinpaş, kraliçelere özgü bir yaşamı scooter ile 5 dakikada Boğaz'a inerek teknenize binebileceğiniz kadar İstanbul'un merkezinde size sunuyor.

Merkezi çevre, organik pazarlar ve antikacılardan, dilediğiniz zaman uğrayabileceğiniz kafelere ve eğlence hayatına kadar, size cazip gelecek her şey Queen Central Park etrafında

Queen Central Park'ta Yaşam

Siz ve aileniz, haftanın istediğiniz günü, günün istediğiniz saati, rahat bir biçimde bisiklete binip, köpeğinizi gezdirebilir; çocuklarınızla güvenliği üst seviye sağlanmış parklarda oyun oynayabilirsiniz. 10.000 metrekarelik peyzaj alanı ile Queen Central Park, size İstanbul'un tam merkezinde, şehir dışında yaşam konforu sunuyor.

Queen Central Park'ın HIGHLIFE temalı evlerinde her şey size bağlı. Sizin isteklerinize, sizin alışkanlıklarınıza, sizin hayallerinize..

Alışılagelmiş rezidans hizmetlerini bir kenara bırakıyor Queen Central Park, konfor standartlarınızı sıra dışı hizmetlerle tekrar tanımlıyor. Modunuza göre, scooter 3802 en lüks otomobil, istediğiniz aracı seçebilir; gecenin geç saatlerinde uzun süren bir toplantıdan çıkıp evinize geldiğinizde SPA hizmeti alabilir 3802 özel davetiniz için hayalinizdeki kıyafeti, seçtiğiniz özel terziye diktirebilirsiniz. Queen Central Park'ta, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz premium bir yaşam sürmeye hazır olun!

Queen Central Park'ın misafirlerini karşıladığı lobi, ihtişamlı yüksek tavanı, modern tasarımı ve çarpıcı dekorasyonuyla görenleri ilk bakışta etkisi altına alacak.

Zevkle tasarlanmış özel lobi, mutlak güleryüz ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı' Orada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız'

Profesyonel antrenörlerin eşliğinde günlük egzersizlerinizi yapmak, SPA'da 3802 hamamda enerjinizi yenilemek ve her güne zinde bir başlangıç yapmak' Queen Central Park'ın sağlıklı yaşam alanı Fit Stop vesilesiyle sürekli enerjik, daima dinç ve daima fit kalacaksınız.

Queen Central Park Daireler

Yalnızca aileler için tasarlanmış dairelerin bulunmuş olduğu çok özel kat. Family Floor 4.5+1'e kadar planlanmış geniş daireleriyle tam size ve ailenize göre.

Queen Central Park'ın, dilerseniz home office olarak da kullanabileceğiniz, birleştirilebilir stüdyo ve 1+1'den oluşan evleri ile tam size ve işinize göre' Toplantılarınızdaki verimi arttırmak adına tasarlanan özel toplantı odaları, City Floor'da yer almakta olan ayrıcalıklardan yalnızca biri.

Konforlu ve lüks bir yaşamı vazgeçilmeyen kabul ediyorsanız, Queen Central Park'ın son 10 katı sizi bekliyor.

Queen Central Park'ın en üst katındaki özel tasarım lounge alanında ailenizle vakit geçirmekten, misafirlerinizi ağırlamaktan ve özel kutlamalarınızı yapmaktan inanılmaz keyif alacaksınız. Bu sıra dışı lounge, mimarisi ve tasarımı ile olduğu kadar panoramik İstanbul manzarası ile de nefesinizi kesecek.

Günümüzün en moda dekorasyon trendlerinden birini seçerek, zevkinizi ve kişiliğinizi evinize yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda olabilecek en şık halde

Queen Central Park, toplam 1080 modülden oluşan esnek mimarisiyle hayli avantajlı seçenekler sunuyor. Birleştirilebilir bir anlayışla tasarlanan bu modüler sistem, kendi yaşam alanı metrekarenizi yine kendinizin belirleyebilmesine olanak tanıyor. Queen Central Park'ta , evinizi ihtiyacınıza göre küçültüp büyütebilir ;benzer metrekarede ister tek dairede yaşayabilir, ister iseniz bu alanı bölerek kullanabilirsiniz.

Queen Central Park Fiyat

Bomonti konut projeleri arasıdan Sinpaş GYO kalitesiyle ayrılan Queen Central Park'ta fiyatlar metrekaresi 11 bin lira başlangıç fiyatlarından başlıyor.

Queen Central Park Ücret planı

Queen Central Park lansmana özel %10 + %5 fiyat avantajıyla biri birinden özel ödeme koşulları sunuyor.

Queen Central Park, İstanbul'un yeni eğlence, kültür ve sanat kompleksi Bomontiada'ya yürüme uzaklığında. Kısa bir zaman içinde sosyal ve kültürel yaşamın lokomotifi biçimine gelen Bomontiada'da, müzikten çağdaş sanata, performanslardan atölyelere kadar bir çok etkinliğe katılabilirsiniz. Ek olarak Bomontiada, dünya mutfağından lezzetler sunan restoranları ve cafeleri ile şehrin yeni gastronomi merkezi.

Queen Central Park ile 5 Dakikada Dolmabahçe, 9 Dakikada Açık Hava Sahnesi , 10 Dakikada Galata, 10 Dakikada Nişantaşı'ndasınız.

Emlak Mimar