Sinpaş Aydos Country’de %10 Fiyat Avantajı

Sancaktepe konut projeleri arasında Aydos Country'de şehrin ortasında bir mucizeye komşu olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

 
 

Projeler

Sinpaş GYO, Sancaktepe'de, İstanbul'un en yüksek noktasında bir cennet kuruyor. Evinizden çıkar çıkmaz, hayat veren doğası ve mis gibi havasıyla Aydos Ormanı'nı karşınızda bulabileceğiniz, önce asırlık çam ağaçları ve daha sonra ormanın kalbine doğru ilerledikçe hiç ummadığınız bir sürprizle karşılaşıyorsunuz. Tüm dinginliğiyle masmavi bir göl, yeşilin binbir tonu arasında renk katıyor yolculuğunuza.

Sancaktepe konut projeleri arasında Aydos Country'de şehrin ortasında bir mucizeye komşu olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Sinpaş GYO'nun kullanıma sunduğu yeni projesi Aydos Country, 914 daireden oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer almakta. elli bin metrekare büyüklüğünde arsa üstüne bina edilen Aydos Country'de daireler deniz ve orman manzarası görüyor.

Ailenizle güven içerisinde yaşayacağınız sıcacık bir ortam, samimi komşuluk ilişkileriyle içinizi ısıtan mahalle kültürü, ilham kaynağı doğa olan country yaşam stilİ ile şimdiye kadar benzerine rastlamadığınız rengarenk bir konut projesi Sinpaş GYO yatırımı ile sizi buluşturuyor.

Topraktan ve ormandan esinlenerek kahverengi ile yeşilin eşsiz uyumunu yansıtılan dış cepheleri, geniş aileler için özellikle tasarlanan köşk evleri ve doğal taş ile ahşabın eşsiz birlikteliği Aydos Country'de sizleri bekliyor.

Geniş balkonlarıyla hayata açılmanın keyfini bir ömür süreceğiniz bambaşka bir konut projesi'

Aydos Country, içinden patikalar geçen sıra dışı bir konut projesi. Neşe içinde yürüyeceğiniz yollar, suyun dingin enerjisini hissetmeniz için göletler yapılan bu projede, sizi aşkla hayata davet eden çiçeklerle süslenilen bahçeler yer allmakta. Söğüt, çam, sedir, çınar, meşe ve hayatınızı zenginleştirecek onlarca ağaçla güçlendirilmiş topraklar Aydos Country'de.

Aydos Country Sosyal Yaşam

Hem iç hem dış tasarımı ve sıra dışı hizmetleri ile ait olduğunuzu hissetmekten büyük keyif alacağınız Aydos Kulüp' Motivasyonunuzu artırmak için özellikle tasarlanmış bir enerji merkezi'

Dinlenme terasında orman havasını solurken, şömine karşısında kahvenizi keyifle yudumlarken, sıcak, samimi ve sağlam komşuluk ilişkilerinizin temellerini atarken, hep düşlediğiniz o yaşama artık sahip olduğunuzu düşüneceksiniz.

Fitness, Wellness-Spa, Kapalı Yüzme Havuzu, Cafe Alanı, Kids Club, Şömine Alanı ve Dinlenme Terası gibi birçok sosyal kullanım Aydos Country'de.

Fitness & Wellness Club, sporunuzu yapıp kapalı havuzunda yüzebileceğiniz, stresten arınabileceğiniz önemli kaçış yerlerinizden biri olacak.

Orada yorgunluğunuzu ister masajla ister SPA ile atacak, rahat bir nefes alıp, dingin ve keyifli bir yaşamın tadına varacaksınız.

Aydos Country Fiyatlar

Sinpaş Aydos Country'de fiyatlar 320 bin lira ile 1 milyon 340 bin lira aralığında değişmekte.

Aydos Country Ödeme çizelgesi

Sinpaş GYO her bütçeye göre ödeme kolaylığı sağlamaya devam ediyor.
%10 fiyat avantajı, 10 bin peşinat, vade farksız 30 ay vade, banka kredisiz ödeme koşulları gibi bir çok seçenek proje içerisinde mevcut.

Aydos Country Lokasyon

SİNPAŞ AYDOS COUNTRY AYRINTILI BİLGİÇİN TIKLAYINIZ

Emlak Mimar