Sinpaş, Aqua City Denizli

Denizli’nin sahili olan en gözde projesi Aqua City’de yaşam başladı...

 
 

Projeler

44 yıllık deneyimiyle Sinpaş, metropol projelerinin keyifli, konforlu ve şık özelliklerini Denizliler ile ilk kez tanıştırdı. Şehrin en hızla değerlenen ve en çok kazandıracak projesi Aqua City, Denizli’ye yepyeni bir çehre katarak yaşam kalitesini artırıyor. Farklı yaşam seçenekleri, hayata keyif katan sosyal donatılarıyla yaşamın başladığı Aqua City Denizli’de yeme içme kültürü, sosyal alanlar ve doğal güzellikler Sinpaş markası ve güveniyle bir arada sunuluyor.

İklim

Aqua City Denizli yaz aylarında sıcak iklimiyle yayla yaşamını bir gelenek haline getiren Denizliler için serin bir cennet olma özelliğine sahip. Konumu nedeniyle serin hava akımının bulunduğu bir bölgede yer alan Aqua City, hemen yanı başında yer alan Çam Korusu ile evlere mis gibi çam kokusunun serinliği ve oksijeni getiriyor. Koruya bakan dairelerde huzur dolu bir manzaraya sahip olan projemizde, sağlıklı bir havada, keyifli günler yaşanıyor.

Sahil Manzarası

Tropikal bölgeden getirilen özel kumların yer aldığı plajı, su ve yeşilin iç içe geçtiği gölü, palmiyeler, tropik bitkileri ve dört mevsim meyve toplanabilen ağaçları ile projeden ev sahibi olmak isteyenlere bambaşka bir yaşamın kapılarını aralıyor.

sinpaş aqua city denizli

Denizli’nin en yüksek kuleleri olan AquaTowers rezidans konforunda yaşamanın ayrıcalığını sunuyor. Denizli’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi AquaMall’un hemen üzerinde yükselen AquaTowers ile Denizlililer şehrin tüm manzarasına hakim olurken Aqua City’nin tüm sosyal olanaklarından faydalanabiliyor, bir asansörle AquaMall’a inerek dünyaca ünlü markalardan alışveriş yaparak sevdikleriyle vakit geçirebiliyorlar.

Alışveriş Merkezleri

Aqua City Denizli’nin içinde yer alan ve 2016’nın ikinci çeyreğinden itibaren beri faaliyette olan alışveriş merkezi AquaMall, dünyaca ünlü moda ve yeme-içme markalarını ilk kez Denizlilerle buluşturdu. Dünyaca ünlü moda ve hazır giyim markası olan H&M, kahve tutkunlarının vazgeçilmezi Starbucks ve Caribou Coffee, ‘Yol Boyu Lezzetleri’ konseptiyle meşhur olan Köfteci Yusuf, Aqua City Denizli’nin yanı başındaki Metro Grosmarket ve birçok ünlü kozmetik markaları Aqua City’nin hemen önündeki konumuyla site sakinlerinin yaşamını zenginleştiriyor.Bir açık hava AVM’si olan AquaMall AVM; birbirinden şık cafe ve restoranları, mağazaları, sosyalleşme alanları ve sunduğu ilklerle şimdiden Denizlililerin buluşma noktası haline gelmiş durumda.

Sosyal Yaşam

AquaMall üzerinde bulunan sosyal tesis profesyonel işletmesi ile Aqua City sakinlerine kaliteli bir sosyal yaşam imkânı sağlıyor. Denizli’nin en büyük spor kompleksi İstanbul Fitness A spor salonu, yürüyüş parkurları, yüzme havuzları, , basketbol sahaları, tenis kortları ve açık ve kapalı spor alanlarıyla sağlıklı bir yaşam için Aqua City Denizli sakinlerine hizmet veriyor. Projede yer alan geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi, Aqua City Denizli yaşamının önemli ayrıcalıklarından biri olarak öne çıkıyor.

Aqua City Mimarisi

Denizli’nin farkını ortaya çıkaran bir diğer özelliği de mimarisi. Proje mimarisiyle şehrin çehresini değiştiriyor ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan iç dekorasyonuyla benzerlerinden ayrışıyor.

Sinpaş Aqua City Denizli Projesi hakkında bilgiler

  • Proje İsmi: Aqua City Denizli
  • Firma: Sinpaş
  • Konum: Denizli
  • Toplam Arazi: 210.721 m2
  • Toplam Konut: 1.193
  • Metrekare Aralığı: 72 m2-241 m2
  • Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5 +1, 4+1

Web sitesi: www.aquacitydenizli.com.tr

Telefon: 444 1974

İletişim: Süreyya Erbayrak / sureyya@zarakol.com.tr / 0549 745 22 22

Emlak Mimar