Seranit Yapı Grubu, Cersaie’de trend belirleyecek

Türkiye seramik sektörünün önde gelen şirketi Seranit Yapı Grubu, Avrupa’nın en büyük seramik ve banyo aksesuarları fuarı olan Cersaie’ye katılıyor. H...

Dekorasyon

Türk seramiğinin dünyadaki çok önemli temsilcilerinden Seranit Yapı Grubu, her sene olduğu gibi bu sene da Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı olan Cersaie Faurı’na katılmaya hazırlanıyor. 23 – 27 Eylül 2013 tarihlerinde İtalya’da düzenlenecek fuarda Seranit ve Serra markalarıyla yer alacak Grup, en yeni ürünlerini dünyanın türlü bölgelerinden gelecek sektör profesyonellerine tanıtacak.

Türkiye seramik sektörünün önde gelen şirketi Seranit Yapı Grubu, Avrupa’nın en büyük seramik ve banyo aksesuarları fuarı olan Cersaie’ye katılıyor. Her sene İtalya’nın Bologna kentinde dünyanın türlü bölgelerinden gelen sektör profesyonellerini buluşturan fuar bu sene 23 – 27 Eylül 2013 tarihleri aralığında düzenlenecek. Fuar hazırlıklarını tamamlayan Grup, 2014 trendlerinin belirleneceği Cersaie’de en yeni ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.

Bu sene fuarda Seranit ve Serra markalarıyla yerini alacak olan Seranit Yapı Grubu, fuara özellikle tasarlanan şık standında en yeni yer ve duvar karolarını tanıtacak. Seranit’in son devirde dikkati çeken en şık ürün gruplarından; ahşap görünümlü Wooden ve beton etkisi veren Cement serilerinin tanıtılacağı fuarda Serra’nın da çok talep gören özel tasarımlı mat ürünleri ön planda olacak.

Sektör profesyonellerinin büyük bir ilgiyle takip ettiği ve bir sonraki yılın trendlerinin belirlendiği bir fuar olma özelliği ile dikkati çeken Cersaie’de Seranit Yapı Grubu olarak her geçen sene daha çok ilgi gördüklerini belirten Seranit Yapı Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba “Cersaie Avrupa seramik sektörünün en ehemmiyetli fuarı olması açısından bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Bu fuara katılım sağlamamız ek olarak Türk seramiğinin ve tasarımlarının uluslararası alanda tanıtımına destek olmamız bakımından da bizi gururlandırıyor. Seranit ve Serra markalarımızla gerçekleştirdiğimiz dünya standartlarındaki tasarım ve üretimizle Cersaie’de oluşturduğumuz işbirliklerimiz her geçen senesi bizi daha iyisini yapma yönünde teşvik ediyor” dedi.

Seranit Yapı Grubu bu sene sektör profesyonellerini 19’uncu Hall’de yer almakta olan C10 – D9 No’lu standlarında ağırlayacak. Bu sene fuarda Seranit’in Agrega, Cemento, Emnon, Oak Wood, Antique Wood ve Vintage Wood serileri ile Serra’nın yeni ürünlerinden Soleil, Baroque, Shabby Chic, Diffusion ve Dorsay tanıtılacak.

Emlak Mimar