Seleksan Loft Evleri

Seleksan Loft Evleri lokasyon avantajları

 
 

Projeler

Seleksan İnşaat aracılığıyla Antalya'nın Kepez ilçesi Çankaya mahallesinde yer almakta olan, şehir merkezinin ve denizin kuş bakışı izlenebildiği Masa Dağı mevkiinde Seleksan İnşaat firması eliyle hayata geçirilecek olan Seleksan Loft projesi; konutlardan ve AVN'lerden (Alışveriş noktaları) meydana gelecek ve 6 etap durumunda bina edilecek. Projenin 3. etabı olan Seleksan Loft Evleri projesi 11 bin 876 metrekarelik alan üstünde 7 bin metrekarelik bina oturum alanı üstünde altlarında AVN'lerin olduğu 6 katlı 4 bloktan ve 212 evden meydana geliyor. Proje içerisinde bulunan dairelerin olacağı bir başka etap olan 5. etap ise 20 bin metrekare boyutunda arsa alanı üstünde 12 blokça bina edilecek ve 288 daire ile yine AVN dükkanları bulunacak.

Seleksan Loft Evleri - emlakmimar.com

Seleksan Loft Evleri lokasyon avantajları

Şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzak, çok temiz bir havaya sahip olan Masa Dağı mevkiinde 1500 yataklı bir şehir hastanesi, Masa Dağı'ndan kente teleferik ve 200 bin metrekarelik bir alan üstünde rekreasyon çalışmaları yapılacak.

Sosyal kullanım alanları şöyle:

  • 1000 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark alanları
  • 500 metrekarelik açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, havuz başı snack bar
  • Kafeler, restoranlar, alışveriş dükkan ve mağazaları
  • Çocuklar için oyun alanları
  • 3 bin metrekarelik özel peyzajlı yeşil alanlar, yürüme yolları, dinlenme alanları ve oturma grupları
  • Açık havada spor alanları, basketbol sahası
  • 7/24 güvenlik hizmetleri

Seleksan Loft Evleri - emlakmimar.com

Seleksan Loft Evleri'nde satış fiyatları ve ödeme takvimi

Konut kredisi kullanımı için münasip halde olan projede brüt 105 metrekare büyüklüğündeki 2+1 konutlarda satış fiyatları 12 nisan 2018 tarihinden itibaren 289.000 Lira değerinde bulunmakta

Emlak Mimar