Seba Manolya Evleri nerede?

Seba Manolya Evleri, Seba İnşaat'ın yeni projesi olarak hayata geçiriliyor. Bodrum'da yükselen bu proje, 10 dönüm arsa üzerinde yayılıyor. Projenin inşaat alanı ise 4 bin 796 metrekare olarak belirlendi.

 
 

Emlak Haberleri

Seba Manolya Evleri, Seba İnşaat'ın yeni projesi olarak kullanıma sunuluyor. Bodrum'da yükselen bu proje, 10 dönüm arsa üstünde yayılıyor. Projenin inşaat alanı ise dört bin 796 metrekare bazında belirlendi.

Seba Manolya Evleri 26 ikiz villadan oluşuyor. Projede villalar brüt 165 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Mimarisi Temel Günay'a ait olan projede daire teslimlerinin 2017 senesinin Nisandan sonraki ayda yapılabilmesi planlanmaktadır.

13 bloklu olarak tasarlanan Seba Manolya Evleri'nde metrekare fiyatları 7 bin beşyüz Liradan başlamakta. Projeden ev sahibi olabilmek isteyenlere yüzde otuz peşinata 24 aya kadar 0 faiz imkanı ile ev sahibi olunabilmektedir.

Seba Manolya Evleri’nin ortak sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, sosyal tesis ve çocuk parkı gibi çok sosyal kullanım alanları yer almakta.

Seba Manolya Evleri nerede?

Seba Manolya Evleri, Bodrum Gündoğan’da yükseliyor. Manolya Evleri Yalıkavak marinaya 5, Bodrum’a 17, havaalanına ise 35 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

www.sebainsaat.com.tr/

Emlak Mimar