Sea Pearl'de metrekaresi ortalama 8 bin dolara

Kuzu Grup, Ataköy’de 2.7 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirdiği SeaPearl’de ev alıcısına özel ödeme planı sunuyor. Sea Pearl'de metrekaresi ortalama 8 bin dolardan başlıyor..

 
 

Emlak Haberleri

Kuzu Grup, Ataköy’de 2.7 milyar dolarlık yatırımla kullanıma sunduğu SeaPearl’de ev alıcısına özel ücret planı sunuyor. İstanbul Ataköy'de 2.7 milyar dolarlık yatırımla uygulamaya alınan SeaPearl Ataköy projesinde ev alıcısına özel ödeme şartları oluşturuluyor.

Temmuz 2017'de teslim edilecek

Proje takriben 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle 2 etap durumunda yükseliyor. 217 bin metrekare inşaat alanına, altı bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip olan 1. etapta metrekare birim ücretleri averaj sekiz bin dolardan başlıyor.

İlk kısımda teslimlerin Temmuz 2017'de yapılması planlanmakta. 20 katlı 4 blokta 631 üniteden meydana gelmekte olan ilk kısımda, alanları 88 ile 398 metrekare arasında değişebilen 1+1'den 4.5+1'e kadar değişiklik gösteren daire türleri yer almakta.

SeaPearl Ataköy'de her blokun kullanımına özel 150 ile 200 metrekare aralığında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanında ek olarak çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkânı, tenis oyunu sahası, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı da yer almakta. Projedeki bütün bağımsız bölgeler denize ulaşılabilen bir manzaraya hâkim bir konumda yükseliyor. Atatürk Havaalanı'na 2 kilometre mesafede olan projenin, E5 ve Basın Express Yolu üze0rinden TEM ile bağlantısı bulunmaktadır

Adres: Zeytinlik Mah. Rauf Orbay Cad. Sahil Yolu No:1 Bakırköy/İstanbul

Tel: 444 98 00

Resmi Web Sitesi: http://www.seapearlatakoy.com/

Emlak Mimar