Saygınlar İnşaat'tan Ankara Yaylaşehir projesi geliyor

Ankara'nın kaderini değiştirmesi beklenen dev konut projesi Yaylaşehir ihale edildi. Saygınlar İnşaat götürü bedelle projeyi üstlendi.

 
 

Projeler

Ankara'nın kaderini değiştirmesi bekleniyor olan dev konut projesi Yaylaşehir ihale edildi. 9 firmanın katıldığı ihalede Saygınlar İnşaat götürü bedelle projeyi üstlendi.

1.9 milyon TL'ye ihale edilen projede yapım işleri gerçekleştirilecek. on bin konutluk Yaylaşehir projesi Ankara'da bina edilecek.

Başkent Özlem Konut Yapı Kooperatifleri Birliği, Birlik Yönetimi tarafından yapılmış olan açıklama şu biçimde: "İhalemize katılan 9 firmadan yeterliliğe münasip olanlar arasında en düşük teklifi veren Saygınlar Peyzaj Hafriyat İnşaat Nakliyat San. Ve Tic. Ltd. Şti'ne 1,905.629,06TL götürü bedelle ihale edilmiştir."

Toplam 3 milyon 678 bin metrekare boyutunda arsa alanına sahip olan dev proje kat karşılığı sistem ile hayata geçirilecek. Projenin imar ve paselasyonu tamamlanarak kat karşılığı görüşmeleri devam edecek.

3 bin 577 ve 3 bin 396 adet çok katlı konuttan meydana gelecek Yaylaşehir projesinde sosyal kullanım alanları, özel üniversite alanı ve ticaret alanları yer alacak.

Emlak Mimar