Sancaktepe Aydos Country’de 10 bin TL peşinatla

İstabul Anadolu yakasında Sancaktepe'de Aydos Ormanı'nın hemen yanında yükselen Aydos Country projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika mesafede k...

 
 

Projeler

Dairelerin 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon tiplerinde dizayn edildiği Aydos Country projesi Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yaşama geçiriliyor.

İstabul Anadolu yakasında Sancaktepe'de Aydos Ormanı'nın hemen yanı sıra yükselen Aydos Country projesi Sabiha Gökçen havaalanına 12 dk uzaklıkta konumlanıyor.

elli bin metrekare arsa alanı üstüne yayılan Aydos Country projesi Aydos Country projesi toplam 914 adet konuttan oluşuyor. Projedeki konutların alanları 48 metrekare ile 208 metrekare aralığında değişiyor.

Aydos Country projesi konut fiyatları 256 bin tl'den başlangıç gösteriyor. Yüzde on indirim avantajı sunulan projede on bin peşinat ödendikten sonra 2 ara ödeme yapılmakta kalan tutar 30 ay taksit farksız taksitlendirilebiliyor.

Teslimlerin 2016 yılının Yazın son ayı olan temmuzdan sonraki ayda yapılmış olması planlanmakta olan Aydos Country projesinde spor bölgeleri, yüzme havuzu, hamam, oyun alanları, yürüyüş parkurları, otopark, güvenlik, koru yolu, göl, patikalar, balıklı göl, renk bahçesi, su değirmeni bulunmaktadır

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar