Ritim İstanbul’da sıfır peşinat fırsatı

Ritim İstanbul nerede?

 
 

Projeler

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yaşama geçirilen Ritim İstanbul projesi, 32 bin beşyüz metrekare arsa alanına sahip. 1.373 adet bağımsız üniteden meydana gelmekte olan proje, 863 rezidans, 250 home office, 114 ticari ofis ve 146 mağaza-iş yerinden oluşuyor.

Ritim İstanbul nerede?

Ritim İstanbul projesi Kartal İdo İskelesi'ne üç kilometre, Marmaray durağına 2 kilometre, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na on dk uzaklıkta bulunuyor.

Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip Ritim İstanbul, Dumankaya İnşaat imzası ile yükseliyor. Projede 1 oda bir salon, 1,5 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon, üç oda bir salon dubleks, 3,5 oda bir salon dubleks, dört oda bir salon, 5 oda bir salon daire çeşitleri bulunmakta

Ritim İstanbul projesinde yürüme yolu, vücut geliştirme salonu, basketbol oynama sahası, voleybol oynama alanı, tenis alanı, sauna, restoran, hamam ve açık yüzme havuzu gibi ortak sosyal donatı alanları yer almakta.

Daire teslimlerinin 2016 yılının Nisandan sonraki ayda yapılmış olması planlanmakta olan projede, fiyatlar 445 bin türk lirasından başlamak suretiyle yükseliyor. Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olabilmek isteyenlere yüzde 0,40 faiz oranıyla altmış ay taksitlendirme imkanı sunulmakta. Ek olarak banka kredisi 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar