Ritim İstanbul’da düşük faizle vade imkanı

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yaşama geçirilen Ritim İstanbul adalar ve Marmara denizi manzarasına hakim olarak yükseliyor. Proje 32 bin 500 m...

 
 

Projeler

Dumankaya İnşaat firması aracılığıyla bina edilen Ritim İstanbul projesinde yürüme yolu, vücut geliştirme salonu, basketbol oynama sahası, voleybol oynama alanı, tenis oyunu sahası, sauna, restoran, hamam ve açık yüzme havuzu gibi imkanlar bulunmakta

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yaşama geçirilen Ritim İstanbul adalar ve Marmara denizi manzarasına hakim olarak yükselmekte. Proje 32 bin beşyüz metrekare arsa alanı üstüne yayılıyor.

Ritim İstanbul projesi toplam 1.373 adet bağımsız ünite olmak üzere 863 rezidans, 250 home office, 114 ticari ofis ve 146 mağaza-iş yerinden oluşuyor. Ritim İstanbul ev fiyatları 445 bin tl'den başlangıç gösteriyor.

Ritim İstanbul projesinde teslimlerin 2016 yılının Nisandan sonraki ayda yapılabilmesi planlanmaktadır. Proje Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na on dakika, Kartal İdo İskelesi'ne üç kilometre, Marmaray durağına 2 kilometre mesafede yer almakta.

Dumankaya İnşaat'ıın Ağustos ayına özel kampanyası bünyesinde Ritim İstanbul projesinden peşinat ödemeden konut sahibi olabilmek mümkün. Ek olarak 40 aya kadar vade farkı ödemeden, yüzde 0,40 faizle altmış ay, yüzde 0,74 faizle 120 taksitlendirilebiliyor.

Ritim İstanbul projesinde alanları 43 metrekare ile 356 metrekare aralığında farklılaşan 1 oda bir salon, 1,5 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon, üç oda bir salon dubleks, 3,5 oda bir salon dubleks, dört oda bir salon, 5 oda bir salon ev seçenekleri yer almakta.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar