Ritim İstanbul Maltepe’de 445 bin liradan

Dumankaya İnşaat imzası ile inşa edilen Ritim İstanbul projesi 32 bin 500 mtrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Ritim İstanbul projesi toplam 1.373 a...

 
 

Projeler

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yaşama geçirilen Ritim İstanbul projesi adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip yükseliyor.

Dumankaya İnşaat imzası ile bina edilen Ritim İstanbul projesi 32 bin beşyüz mtrekare arsa alanı üstüne yayılıyor. Ritim İstanbul projesi toplam 1.373 adet bağımsız ünite olmak üzere 863 rezidans, 250 home office, 114 ticari ofis ve 146 mağaza-iş yerinden oluşuyor.

Ritim İstanbul projesinde 1 oda bir salon, 1,5 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon, üç oda bir salon dubleks, 3,5 oda bir salon dubleks, dört oda bir salon, 5 oda bir salon ev seçenekleri yer almakta. Projedeki konutların alanları 43 ile 356 metrekare aralığında değişmekte.

Ritim İstanbul projesinde konut fiyatları 445 bin tl'den başlamak suretiyle yükseliyor. İnşaat çalışmaları bütün hızıyla devam etmekte olan Ritim İstanbul'da teslimlerin 2016 yılının Nisandan sonraki ayda yapılması planlanmakta.

Dumankaya İnşaat'ıın Ağustos ayına özel kampanyası bünyesinde Ritim İstanbul projesinden peşinat ödemeden konut sahibi olabilmek mümkün. Ek olarak 40 aya kadar vade farkı olmadan, yüzde 0,40 faizle altmış ay, yüzde 0,74 faizle 120 vadelendirilebiliyor.

Dumankaya Ritim İstanbul projesinin sosyal donatıları arasında yürüme yolu, vücut geliştirme salonu, basketbol oynama sahası, voleybol oynama alanı, tenis oynama sahası, sauna, restoran, hamam ve açık yüzme havuzu yer almakta.

Ritim İstanbul projesi konum olarak Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na on dk, Kartal İdo İskelesi'ne üç km, Marmaray durağına 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar