Revoist Güneşli Residence’ta lansman kampanyası

İstanbul’un merkezinde Basın Express’e 1dk. , Mahmutbey gişelere 3 dk. ve Atatürk Havaalanı’na 10 dk. mesafede bulunmaktadır. Lokasyonuyla dikkat çeke...

 
 

Emlak Rehberi

Akın Group tarafından uygulamaya alınan Revoist Güneşli Residence İstanbul’un merkez noktalarından Güneşli’de yatırımcısına özel lansman fiyatlarıyla, yüzde bir KDV avantajı ve tapu masrafsız satışlarına başladı.

İstanbul’un merkezinde Basın Express’e 1dk. , Mahmutbeygişelere 3 dk. ve Atatürk Havaalanı’na 10 dk. mesafede bulunmaktadır. Lokasyonuyla dikkat çeken proje; alışveriş ve yaşamla iç içe Mall of İstanbul, 212, Starcity gibi avmlere ve İstoç,Tekstilkent,Giyimkent gibi iş merkezlerine yakınlığı ile hayatın merkezinde keyifli bir yaşam sizlere sunmaktadır.
Revoist Güneşli Residence projesi 1500 m2 arsa üzerine inşaa edilen 9800 m2 inşaat alanına sahiptir. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle 5 farklı daire tipi sunulan projede İstanbul’un merkezinde keyifli,huzurlu ve konforlu bir aile yaşamı sizleri bekliyor..

%80’i bitirilmiş proje 2015 yılı sonunda teslim edilmesi planlanmaktadır.
Revoist Güneşli Residence inovatif mimarisiyle dikkat çekmektedir. En ince detayına kadar A kalite malzeme ve işçilik bulunan projenin zirvesinde yapılan yüzme havuzu , spor salonu ve saunasıyla keyifli bir yaşam sunmaktadır. Ayrıca peyzaj,çocuk oyun alanları,basket sahası ve kapalı oyun odalarıyla da en değerli varlıklarımız,çocuklarımıza güvenli ve eğlenceli ortamlar hazırlanmaktadır.

Revoist Güneşli Residence’da daire içlerinde de hiç bir detaydan kaliteden taviz verilmemiş. Her daireye ait geniş teraslar, tüm dairelerde ebeveyn yatak odalarında giyinme odası ve ebeveyn banyosu, alaturka wc, kiler ve çamaşır odası gibi detaylarla her m2’sinde kullanılabilir alanlar sunulmaktadır.

yedi gün 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı otoparkı,merkezi sistem ısıtma, görüntülü interkom sistemi, bay ve bayan değişik günler havuz kullanımı sizlere sunulan diğer önemli detaylardan bazılarıdır.

Lansmana özel ücretlerle Revoist Güneşli Residence 2+1 335.000 TL’den, 3+1 435.000 Liradan başlaması beklenen ücretlerle satışları başladı.

Satış Ofisi Tel: 0212 446 42 46
www.revoist.com.tr

Emlak Mimar