Retro ve modern tasarım bir arada

Birçok sinema yıldızı ile ünlünün gözde noktalarından olan, Florida güneşi altında rahatlamak ve yıl boyunca kaçamak yapmak için özel dairelere sahip...

 
 

Dekorasyon

GROHE, hayalleri süsleyen Miami Dream South Beach’de retro tarzı ve modern tasarımı banyolarda bir araya getiriyor.

Çok sinema yıldızı ile ünlünün gözde noktalarından olan, Florida güneşi altında rahatlamak ve sene süresince kaçamak yapmak için özel dairelere sahip olduğu Miami Beach, lüks ve göz kamaştırıcı yaşam biçimleri ve yaşama coşkusu ile eşanlamlı. Atlantik Okyanusu’na bir adımlık mesafede, Art-Deco bölgesinin tam kalbinde, misafirlerini rüyaların koynuna davet eden olağanüstü bir noktada bulunan Dream South Beach Hotel, Tudor Hotel ve Palmer House adlı iki ikonik otelin birleştirilip özel sayfiye evi biçimine getirilmesi ile ortaya çıkmış bir tesis. Yeni butik otel, eşsiz, rahat bir atmosfer yaratmak için zarif ve lüks dokunuşları bir araya getiriyor. Odaların banyolarında GROHE armatürleri ile tamamlanan modern, ince bir zevki yansıtan tasarım, orijinal bir tüm oluşturuyor.

Hareketin tam merkezinde

Miami Beach sahilindeki ünlü gezinti yeri Ocean Drive Caddesi üstünde bulunan Art-Deco, bir alışveriş bölümü, lezzet durağı ve film ve fotoğraf çekimlerinin gözde mekanı olarak hareketin tam merkezinde yer almakta. 1920’li ve 1930’lu senelerde Miami’nin en iyi mimarlarının Art-Deco rüyalarını gerçeğe dönüştürdükleri bu bölüm çağımızda de Art-Deco tarzının çok önemli örneklerinden biri olarak görülüyor ve dünyanın dört bir yanından mimarlık öğrencilerini kendine çekiyor. Bu çekim alanının tam merkezinde müşterilerine huzur ve mutluluk dolu anlar sunmak üzere Dream South Beach gibi sakin bir cennetin yaratılmış olması, otelin varlığını daha da heyecan verici hale getiriyor. Otelin müşterileri, benzer zamanda nefes kesici bir okyanus manzarası da sunan zarifçe döşenmiş 108 oda ve süitinde bütün duyularına bir ziyafet çekebiliyorlar.

Spada göz kamaştırıcı anlar

Misafirlerin bütüncül estetik ve konfor deneyimi banyoda da devam etmektedir. Junior suitler ile Sun House çatı katı suitinde bulunan dikdörtgen lavabolar GROHE Allure armatürler ile süsleniyor. GROHE’nin bu armatür serisi, zamanının ötesine geçen güzelliği ve canlı detayların harikulade kombinasyonunu sunması nedeni ile son derece popüler. Kare ve dikdörtgen biçimli rozetlerden yükselen silindir tasarımlı gövdeleri, Allure’ün minimalist karakterini vurgularken; odanın tasarımı ile de ahenkli bir uyum yaratıyor. Yüksek kaliteli parlak krom yüzeyler ile su ve oksijeni karıştırarak köpüklü bir su akışı sağlayan dikdörtgen biçimli perlatör lavaboda göze hemen çarpan bir şıklığa sahip. GROHE SilkMove® teknolojisi, kumanda kolunun kolay bir şekilde kullanılmasını sağlarken, su akışı ve sıcaklığı üstünde de tam kontrol sunuyor. Allure, her banyoyu evin dışında da bireysel bir spaya dönüştüren GROHE SPA™ Koleksiyonu’nun parçası.

Dream South Beach Hotel misafirleri, tüm gün Miami güneşinin tadını çıkardıktan sonra şık bir banyo deneyiminin keyfini sürüyorlar ve GROHE bunun gerçeğe dönüşen bir rüya olmasını sağlayan formülün bir parçasını oluşturuyor.

Emlak Mimar