Resim Modern Projesi

Resim Modern Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

 
 

Projeler

İstanbul Kağıthane'de uygulamaya sunulan Resim Modern Kağıthane projesi yaşamın merkezinde olmak isteyenlerin seçimi. Zamanı en güzel halde değerlendirmek ve İstanbul'un bütün güzelliklerine şahit olabilmek için şehrin hem iş aynı zamanda eğlence merkezlerine yakındaki konumunuzu da alın. Resim Modern konum olarak da hayli iddialı. Çok iş merkezine ve üniversitelere yakınlığı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Bunun yanı ıra Haliç Eğitim Vadisine ve hastanelere yakın olması projeye artı bir avantaj kazandırmış.

Resim Modern Projesi kat planları, teslim tarihi, misal daire ve sosyal etkileşim alanları

Kağıthane'nin tam merkezinde uygulamaya alınan projenin yatırım değeri de hayli yüksek. 3 blok olarak yükselen projede 335 adet konut var. 1+1 ve 2+1 biçiminde farklılaşan daire türleri var olan

Resim Modern projesinde sosyal donatılara baktığımızda yedi gün 24 saat güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, misafir otoparkı, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, vücut geliştirme alanı, sauna, çocuk parkı, basketbol oyun sahası, voleybol oynama alanı, kapalı çocuk oyun alanı, yürüme alanları, yeşil alan, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları yer almakta.

Resim Modern Projesi - emlakmimar.com

Resim Modern Projesi ev fiyatları ve satış seçenekleri

Daire bedelleri; Dairelerin etap, kat ve konumuna göre değişiklik göstermektedir.

1+1 52-74 metrekare aralığında değişiyor. 2+1 daireler ise 79-92 metrekare arasında değişmekte.

Ön talebe özel satış fiyatı 289 bin türk lirasından başlıyor.

1+1 dairelerin satış fiyatı 289 bin lira

2+1 dairelerin satış fiyatı 389 bin lira

Resim Modern Projesi Nerede?

Emlak Mimar